Kontör Nasıl Gönderilir ? Avea, Turkcell ve Vodafone Kontor Transfer Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
    Konu Sahibi
Kontör Nasıl Gönderilir ? Avea, Turkcell ve Vodafone Kontor Transfer Servisleri
Turkcell Aboneleri İçin:

Turkcell hat kullanan aboneler cep telefonlarının mesaj kısmına kontör göndermek istedikleri kişinin numarasını 10 haneli olarak yazıp bir boşluk bırakarak göndermek istediği kontör miktarını yazması yeterli. Mesajı 2277′ye göndermeniz gerekiyor. 8075 sesli yanıt sistemini de kullanabilirsiniz. Bu işlem için sizden 2 kontör alınıyor. 1 ay içerisinde en fazla 250 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise en az 5, en fazla 70 kontör transfer edebiliyorsunuz.

Örnek mesaj: 5447424553 20 yazıp, 2277′ye gönder

Vodafone Aboneleri için:

Vodafone aboneleri cep telefonlarından 7038′i arayarak otomatik sesli yanıt sistemini takip edebilirler. 10 haneli numara ve kontör miktarı girildikten sonra işleminiz gerçekleşiyor. Bu işlemin ücreti de 2 kontör. Fakat 7038′i aramak da ücretli. (71 sn. 1 kontör) Yani kontör gönderme işlemi için hızlı olursanız en az 3 kontör veriyorsunuz. . 1 ay içerisinde en fazla 300 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise en az 20 en fazla 100 kontör transfer edebiliyorsunuz.

Avea Aboneleri için:

Avea abonesi iseniz kontörlü hat kullanan bir Avea hattına kontör göndermek için cep telefonunuzun mesaj kısmına göndermek istediğiniz numarayı ve kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak girdikten sonra 9235′e gönderebilirsiniz. İsterseniz 9235′i arayıp sesli yanıt sistemini de takip ederek kontör gönderebilirsiniz. Ayrıca *100# işlemler menüsünü de kullanarak kontör gönderebilirsiniz. Kontör gönderme işleminiz tamamlandığında 2 kontör ücret ödüyorsunuz. Bir seferde en az 4, en fazla 50, bir ay içinde en fazla 250 kontör transferi yapılabilir.

• Beğen
Tepkiler: adamlar, -efşan ve serserisadık

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
    Konu Sahibi
sitede varmı bilmiyorum. ama belki bilmeyende vardır :D

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
bilmeyen varmı acaba:pro:

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
bilmeyen vardır heralde neden olmasın

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Bilgi Için Saol Kardeş

XMEN_43

XMEN_43

Üye
:)bilgi için teşekkürler:oke:

iskenlii

iskenlii

Üye
bilgi için sağul

paradox1026

paradox1026

Üye
tşkler bencede bilmeyen vardır

NobLe

NobLe

Üye
bilgilendirme için sago dostum ben biliyodum ama unutmuşum hatırladım sagol:oke:

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Bilgi İçin SaoL...Bilmeyenler İçin Yararlı Paylaşım;)

XXPOXX

XXPOXX

Üye
saol ben biliyomda unutuyom saol aklıma geldi

ÁŔÁŚ2

ÁŔÁŚ2

Üye
avea da 150 değilmiydi kontör transferi yanlış mı biliyorum yoksa

BuRoCk41

BuRoCk41

Üye
bilgi için teşekkürler bilmeyenler için güzel bir paylaşım

6300_cı

6300_cı

Üye
Yawww bilmeyen olabilir bu arada saol ^^ eline sağlk

kiziltilki

kiziltilki

Üye
yha abonelik tarihinden 3 ay sonra transfer işlemi yapıla bilir biLmiyen vardır:D:P

al_99

Üye
vodafone de 7038 i ararken göndereceğimiz kişinin numarasını mı? yazacaz bide hediye kontörden gönderilebilir mi?

kingsfurkan

Üye
tşkrler

m_delice

m_delice

Üye
saol kardes ama vodafone de mesajla transfer varmıs ona bakıorum ben birazdan bulur yayınlşarım ;)

aL1CaN06

Üye
eyw emeğe sayqı

Cressc

Üye
TL transferi ve gönderim için en favorim

Üst Alt