kontör gönderme

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında zorbey27 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4848 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkaşlar kontör göndermeyi deniyorum olmuyor hep şu yazi geliyor yardimci olurmusunuz...

sayin abonemiz bu numaradan bir ay boyunca arama yapilmadiğindan geçici olarak kontör transferi yapılamamaktadir diyor... :@
  2. Turkcell Kontör Transfer sistemininden kontör göndermeniz için hattınızı aktif olarak kullanmanız gerekiyor. Eğer ki hattınızı 1 ay boyunca hiç kullanmadıysanız, hattınız kontör transferine kapatılıyor.
  3. Güzel açıklama :) aynen öyle.Aktif olmalı kontör paylaşımı için ;)
  4. Bu bilindik birşey. Ama yeni duyanlar ise şaşkınlıkla karşılıyor. Buda bana göre normal. Hatırlatma için teşekkürler Mahmut.
  5. bilmiyordum tşk ederim öğrendim :)
  6. Evet 1 ay hiç konuşma yapılmazsa 3 ay süreyle kontör transfere kapatılıyor e e Turkcell farkı!!!!!
  7. peki arkadaşlar 3 ay sonra aktif oluyomu yoksa süresiz mi kullanıma kapanıyo?
  8. hepten olur mu hiç, 3 ay sonra tekrar açılacaktır.
  9. Çok saçma ya ulan Turkcell :@
  10. yaa bndede aynı şey oluo acayip sinirlerim bozuuk:@ önceden böle bişey varmıydı yaa..:aglaşimdi napçaz peki 3 ay boyunca hiç kntr yollayamıycakmıyız ne biliim daha erken olabilirmesi için ne yapmalıyız parça kntr falan yüklesek düzelirmi..beni en kısa zamanda bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...
  11. en az 100 kntür sanırım...
  12. böyle bişey banada olmustu ve söyle çözmüştüm kontör isteğinde bulundum gelen mesaja evet yazıp gönderdim bu kadar basit ve olduda normal yolla göndermeye calıstığımda olmamıstı :d türkcellin acığını mı buldum ne :D:oke:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.