komik telefon mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
    Konu Sahibi
komik telefon mesajları
HADİ HERKES BİRER MESAJ YAZSIN..........

bir gün uzaklara koşmak istersen ,beni aramaktan çekinme.seni belki durduramam ama seninle birlikte koşabilirim.bir gün hayattan bunalıp ağlamak istersen beni ara,susturamam ama seninle birlikte ağlayabilirim.bir gün yüksek bir köprüden atlamak istersen beni ara,belki seninle birlikte atlamam ama o müthiş anı görmek isterim..

SAYIN ABONEMİZ TELEFONUNUZ HAL HATIR SORACAK KADAR KONTÖR TAŞIMIYORSA LÜTFEN TELEFONUNUZU BALKONDAN AŞŞAĞI ATINIZ.BİZ BUNA KISACA CEP YALLAH DİYORUZ .

Bu gün Bedava Mesaj Geldi Bunu Değerlendirmek İstedim Geçmiş, Gelecek, Regaip Kandili, Mirac Kandili, Beraat Kandili, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, Gibi Dini Bayramlarınız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Milli Bayramlarımız 3 Ocak, 5 Ocak, 1 Mayıs, Yeni Yıl, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Kadir Gecesi, Evlilik Yıldönümü, İzmir’in Kurtuluşu, Burdur Karamanlının İlçe Oluşunun Yıldönümü Her Ne Kadar Önemli Gün Varsa Şimdiden Kutlu Olsun Diğer Özel Günlerde Benden Mesaj Bekleme Lütfen Telefon Faturası Çok Yüklü Geliyor. Telefon Şirketlerini Zengin Kendimizi Fakir Düşürmeyelim Allah a Emanet Ol

BEN BU KADAR BİLİYOM HEPSİDE COK KOMİK :ehe

• Beğen
Tepkiler: MeLih_061, jejep, azisoktay ve 1 kişi daha

furkan54ozan

furkan54ozan

Üye
Elinize sağlık begendim :)

jejep

jejep

Üye
Paylasım için teşekkürler:)

buda benden:)

Takvime biR cizik atıyorum sensiz gecen gun Basına. '' saka Lan saka baska isimmi yok aLLah askına .)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sen ne kadar tatlı,güleryüzlü,şirin,sempati k,dürüst,hoş,dünyada eşi benzeri olmayan kısacası

mükemmel birinden mesej aldığının farkındamısın?

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
    Konu Sahibi
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Boynuma sürterek gögüslerinin arasindan asagiya kalçamin yanina kadar getirip yuvasina oturttum çikan slak sesi bana güven veriyordu EMNİYET KEMERİNİ SEN DE TAK !

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Rabbim Bu GüzeL Günde ; Kellere saç,fanatiğe maç,züğürde para,sıvacıya mala,işsize iş,dişsize diş,olmayana çocuk,üşüyene gocuk,yemeğe tuz,kolaya buz,nazar değmişe hoca,evde kalmışa koca,dırdır edene akıl,onu çekene sabır ihsan eylesin....:ehe:ehe

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
    Konu Sahibi
sizin yazdıqınız msjlarda cok qüzel:ehe:ehe:ehe

alpan06

alpan06

Üye
bir gün uzaklara koşmak istersen ,beni aramaktan çekinme.seni belki durduramam ama seninle birlikte koşabilirim.bir gün hayattan bunalıp ağlamak istersen beni ara,susturamam ama seninle birlikte ağlayabilirim.bir gün yüksek bir köprüden atlamak istersen beni ara,belki seninle birlikte atlamam ama o müthiş anı görmek isterim..

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
    Konu Sahibi

güzel:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt