Komik Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Komik Sözler
Millet ruh ikizini buluyo, ben 15 dakikadır çorabımın diğer tekini bulamadım. Nerde yanlış yapıyorum acaba.

Fön çektirdikten hemen sonra yağmura yakalanan kadın kadar tehlikeli çok az şey var bu dünyada. Yanaşmayın derim.

Kadın kamyon şöförü duvar yazısı: “Torpidomda aseton yoksa da güzelim, ben ojemi mazotla da silerim” Cuts!

Otuz yaşındaki heriflerin lise üniforması giyip kolej öğrencisi rolü oynadığı dizilere lütfen artık bir son gelsin.

Baba ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum. +Kızım yıllar önce annende bana ders çalışmaya gelmişti otur oturduğun yerde!

Kıza; “Seninle ciddi düşünüyorum.” dedim, “İspatla” dedi. Takım elbise giyip oturdum karşısına, ülke sorunlarını konuşuyoruz.

Ne çok gezen bilir, ne çok okuyan.. Her şeyi “Anneler” bilir ne gezer nede okur.. İtirazı olan!?

Her türlü teknolojik ürünün çakmasını yapana “ÇİN”, her türlü yiyeceğin çakmasını yapana “BİM” denir.

Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen “düştün mü?” diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim iniş tarzım böyle..

Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile “dur bir bakayım nasıl çıkmışım” demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir.

Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman “nefesler tutuldu” deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

Annemin damatları için yorumu: “Bütün öküzler de bizi buluyor” nasıl ot yetiştirdiysem artık!

Eski zamanlarda trip yapan kız da hiç çekilmezmiş ha. Sen günlerce mektup bekle, cevap “peki.” olsun. İnsan katil olur valla.

Beni çekemeyenlere tavsiyelerim; Halay, mekik, fön, yada kafa çeksinler! Baktılar olmuyor; Sabır çeksinler!

Erkek milletine susuzluktan öldüm bir bardak su ver desen kalkmaz, halısaha maçı var de kıta değiştirir.

Kasımda aşk başka değildir. Kasımda aşk yoktur. Okul vardır, sınavlar vardır, stres vardır, soğuk vardır.

Sivrisinekleri anlamıyorum. Direk gel, sok ve git. Kulağıma gelip de “Nasıl soktum ama, hahah” şeklinde vızıldamana ne gerek var?

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Son​

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
teşekkür dostum koptum ya :d: :kop2: :muha:

- - - Eklendi - - -

FÖN ,kamyon, baba-kız ,çin , merdiven , fotoğraf , TV ,trip , ve bankamatik çok koptum ya :zuhaha:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
şu bankamatğe halen gülüyorum ya :ehe

bycoo32

bycoo32

Üye
çok orjinaller var teşekkürler :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bankamatik muhabetini bende yapıyordum bir ara Sonra vazgeçtim :ehe

ışık hızıda orjinalmiş

birkaç resimle süsleseydin konuyu daha hoş olurmuş :)
:tşk:

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
MeLih_061

MeLih_061

Üye
Güzelmiş , teşekkürler :)

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
çok güzeller

- - - Eklendi - - -

çok güzeller

-KlcMuho_

-KlcMuho_

Üye
Teşekkürler güzel sözler

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar.

schindler2013

Üye
Erkek milletine susuzluktan öldüm bir bardak su ver desen kalkmaz, halısaha maçı var de kıta değiştirir. :)

Üst Alt