komik dügün davetiyeleri

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında Dawn tarafından paylaşıldı. Okunma: 62925 | Cevaplanma: 11

1. komik dügün davetiyeleri

< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 757x728 ve 90KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 713x492 ve 639KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Dawn
    ebuş..., zehircbbb ve CryDaqqeR bunu beğendi.
  2. Güzel, birinide ben seceyim

3. güzelmiş

4. Güzeldi.Teşekürler.

5. saolun arkadşlar :)

6. xD xD superler yaa :D

7. bu film seridi seklindeki dvetiyeyi ankaradan nasil siparis verebiliriz bir bilgi lutfwn:aha:

8. teşekkürler :D

komik dügün davetiyeleri konusuna benzer içerikler

1. Tiesto Zonguldak dügün :) ( 19 Eylül 2010 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

1 dk 20 saniyeye kadar sarın .) YouTube - tiesto zonguldak dugun
  2. Gülmekten Yarılacağınız Çok Komik Davetiyeler - Hemde Onlarca İlginç Davetiye. gÜLMEKteN ÖlECEksinİZ ( 19 Aralık 2010 | Evlilik - Söz - Nişan )

Bu Davetiyeleri yapan firmalar istanbul merkezli. fiyatlarını da sitelerinden inceledim ÇOK uygun geldi bana. benim teyze kızı var sırada, yazda inşallah düğünü... onunkileri burdan alıcam inş. baksanıza hiç bir yerde görülmemiş öyle ilginç...
  3. Komik bir dügün ''Garide gari'' izle ve yarıl :D ( 26 Temmuz 2011 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

http://www.youtube.com/watch?v=Nyz-CCbrvlw&feature=feedwll&list=WL İnternette biraz araştırdım,Ege yöresinin bir oyunu. Şarkıcı ve şarkı adı Moğollar - Dinleyiverin Gari'dir. Bu şarkıyı söyleyen kişinin kendi düğünüdür aslında...
  4. Dügün Odunu ( 24 Şubat 2012 | Belgesel )

http://www.youtube.com/watch?v=vJpSgcpENUo
  5. Dügün Çorbası ( 13 Nisan 2013 | Çorbalar )

Düğün Çorbası Malzemeler: • 250 gr. küçük küçük doğranmış sotelik koyun eti • 1 yumurta sarısı • 3 çorba kaşığı un • 1 limonun suyu • 1 çorba kaşığı tereyağı • 1 tatlı kaşığı kırmızı biber • 1 su bardağı süt • 4 su bardağı su...
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 22:12:47