Koluma yazı yazdırcam bı bakın nasıl fikir .))

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında Tuba.Erva tarafından paylaşıldı. Okunma: 7462 | Cevaplanma: 89

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Koluma yazı yazdırcam bı bakın nasıl fikir .))

yaptırmıcakta laf olsun diye soruyor işte:)

Yazan: greenmile
  2. su geçiriyosa yazdır

3. bak tekrar diyorum pondusss yazdır. O 3 tane s'ye istediğin manayı ver:ehe

4. bence 1903 yerine beşiktaş yazdır

5. kola bandaj geçiriyolar dövme yapmış gibi duruyor fark edilmiyor yani. Deriyle aynı renkte onlardan öneririm

6. nasil yani

7. ne oldu pondusss yazdırdın mı? :D

8. Sana ne :hmmm

9. Illuminati Detected!! :pro:

10. MaxiHort iş başında

Koluma yazı yazdırcam bı bakın nasıl fikir .)) konusuna benzer içerikler

1. gio 2.2.3 bı bakın! ( 22 Ağustos 2011 | Android Genel )

arkadaşlar gio iin kıes ten 2.3 gelmıs bunu yapacam oncelıkle telefonda yuklu olan oyun uygulama resım sarkı vs herhangı bırsey sılınıyormu bırde adamakıllı telefondakı tum bılgılerı pc ye akrarma programı ıstıyorum sızden.
  2. Kolaysa yazın... ( 21 Eylül 2011 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Örnek:Ali alttan aşağıya atlamış.Büşra babasıyla birlikte barı basmış. Harf sırasına göre gidicez.Ben başlıyomAyşe ahmetle arzuyu aramış.
  3. Nasıl Fikir ( 3 Aralık 2012 | Konu Dışı )

Şimdi Hani telefonu modem olarak kullanabiliyoruz ya ben haftalık 9 tl ye 1 gb internet yapsam sonra 3 5 tanıdıktan haftalık 5 tl alsam onlarda internete girse tutarmı sizce 2 kişi gelse 10 tl 1 tl kar yada daha fazla kişi etrafımdaki herkezde...
  4. Forma'nın arkasına yazı yazdırcam. ( 24 Şubat 2013 | Futbol Genel )

Merhaba arkadaşlar bugün feneriumdan fenerbahçe çubuklu forma aldım. Arkasına LEFTER 10 yazdırmayı düşünüyorum sizce nasıl. Lütfen herkes cevap versin.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 15:28:24