Kol saati cep telefonu süper kaçırmayın !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

telefoncu1923

Üye
    Konu Sahibi
Kol saati cep telefonu süper kaçırmayın !!!!
merhaba arkadaşlar, yurt dışından 2 adet getirttim 1 tanesini satıyorum. çok harika bir ürün bu, kullanımı çok rahat ve özellikleride mükemmel. almak isteyen arkadaş benle irtibata geçsin. fiyat 300ytl. özellikleri ve resimlerini alta koyuyorum inceleyin bakalım beğencekmisiniz.
Markası CECT WATCH MOBILE A007 KROM RENKTE.

ADİ ÇAKMALARA PARA VERMEYİN SAKIN
İLK ÜRETİCİ FİRMASI OLAN
CECT WRIST
MARKADIR.

ÜRETİLMİŞ EN SAĞLAM EN KULLANIŞLI MODELDİR.
BU TASARIM VE KALİTE HİÇ BİR MARKA VE MODELDE BULUNMAMAKTADIR.
EN UFAK IŞIKTA AYNA GİBİ PARLAR VE GÖRÜNTÜSÜYLE HERKESİN GÖZÜNÜ ALIR.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

• <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt; mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto">
    TÜRKÇE MENÜ MEVCUT

<LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt; mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto">
    2mp kalitede kamera ile fotograf veya video (mp4/3gb) cekmenize olanak veriyor

<LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt; mso-margin-top-alt: auto; mso-margin-bottom-alt: auto">
    4X ZOOM

dokunmatik ekrani kullanisli (kayişi icine gizlenmis kucuk bir kalemi mevcut)

İşletim frekansı: GSM

Şebeke frekansı: 900/ 1800MHz
    1.4'' 260K renkli dokunmatik TFT LCD ekran
    Dahili 2.0 Mp CMOS kamera
    Micro SD kart desteği (max. 4GB)
    Bluetooth V2.0
    WAP, GPRS, video kaydı
    MP4 çalma (3GP, MP4 formatı)
    MP3 çalma
    Dahili anten
    Bilgisayara bağlanmak için USB portu
    Taşına Bilir Bellek Özelliği
    Titreşim
    Sesli Arama Özelliği
    Java Oyun
    GPRS - İnternet Browser
    300 adet telefon hafızası
    Alarm, Saat, Hesap makinası
    Kablosuz bluetooth veri transferi
    Dahili hoparlör ve mikrofon
    Dijital ses kaydedicisi
    64 adet polifonik zil sesi, mp3, midi, wav, wma, amr destekler.
    Bekleme Süresi: 250-320 saat
    Konuşma Süresi: 360-420 dakika
    Pil: 1700mAh Li-ion pil
    Dil: Türkçe,İngilizce,İspanyolca,Arapça,Rusça
    Boyut: 61.1x44.5x17.8mm
    Ağırlık: 73gr.
    Dokunmatik Ekran

el yazisi (harf) tanima sayesinde ekrana yazdığınız harf veya sayıları tanıyor....ekranda cikan kucuk klavyeden giris yapmak zorunda kalmiyorsunuz

mp3 dinleme ve mp4 video clip izleme ozelligi var. urun icinde 512mb microsd cikiyor, 4gb takabiliyorsunuz,

bluetooth mevcut. urunle beraber bluetooth kulaklık beraberinde fiyata dahil...ayrıca bir de kablolu stereo lubix kulaklik geliyor. hem telefon gorusmesini hemde muzik dinleyabiliyorsunuz...bluetooth kulaklikta ses siddeti, ileri/geri, stop/play açma kapama tuslari var .

Kulaklık kullanmak istemiyorsanız ; konuşma yaparken, telefonda handsfree özelliği olduğundan ses dışarı geliyor ve kulaklığa gerek kalmadan görüşme yapabilirsiniz....

Ayrıca isterseniz cihazı saat kayışını çözmeden de-monte yapıp konuşmanızı normal bir cep telefonu gibi kulağınıza yaklaştırıp görüşmenizi özel olarak yapabiliyorsunuz...

bu modelde eski modeller gibi kolda kalin (yukseklik acisindan) gozukmuyor...

pc'ye usb'den bagladiginizda sarj oluyor,

ayrica usb kablosunu pc'ye taktığınızda hemen pc'yi direk görüyor (cd yükleme vs gerek yok); istediğiniz resimleri clipleri muzikleri pc'nize veya pc'nizden saat telefonunuza aktarma yapabiliyorsunuz...

flash disk hafıza olarak dosyalarınızı da saklayabilirsiniz

saatin kamerasini web kamera olarak da kullanabiliyorsunuz

resim, video ve ses kaydi yapabilirsiniz...,

hesap makinasi, birimler arasi cevrim, oyunlar gibi cesitli uygulamalari var

diger telefonlarda oldugu gibi titresim, sms, adres defteri, cagri bekletme vs vs gibi bircok ozellikte mevcut

sarji 4 gun civarinda gidiyor

haftasonu telefon taşımak istemiyorsanız, spor yapıyorsanız, veya balık tutmaya gidiyorsanız telefonu kolunuza takıp açtığınızda direk çalışmaya başlıyor...

CEPTE TAŞIMA DERDİ YOK.

• AĞIRLIK HİSSİ UYANDIRMAZ.

ASKERLER İÇİN GÖREV BAŞINDA KULLANILA BİLİRLİĞİ YÜKSEK.
    FARKEDİLEBİLİRLİĞİ DÜŞÜK.
    CASUSLUK İÇİN KULLANILABİLİR.
    YANINIZDA KAMERA VE MP3 PLAYER, BELLEK TAŞIMANIZA GEREK DUYMAZSINIZ.
    KABLO KALABALIĞI YOK. KABLOSUZ KULAKLIKLI.
    BİR TELEFONDAN TALEP EDEBİLECEĞİNİZ HERŞEY FAZLASIYA MEVCUT.
CEP TELEFONUMU KAYBETTİM, ÇALDI DUYMADIM GİBİ SORUNLAR ARTIK MAZİDE KALDI!!!
ÜRÜN RESMİ KENDİ RESMİDİR VE RESİMDE GÖRÜLENLE BİREBİR AYNI ÜRÜN GÖNDERİLECEKTİR...

ÜRÜN İÇERİĞİ :

---->1 adet saat cep telefonu
---->1 adet pil
---->1 adet stereo kulaklık
---->1 adet USB kablosu

---->1 adet yedek pil HEDİYE
---->1 adet bluetooth kulaklık ve şarj aleti HEDİYE
---->1 adet cihazın özel mini kalemi
ÖZEL DARBE ALMAYAN SERT VE KULLANIŞLI KUTUYLA GÖNDERİLECEKTİR.

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Valla hepsini okuyamadım ama fikir bile hoş geliyor kulağa :)

telefoncu1923

Üye
    Konu Sahibi
neden fikir olarak kalsınki? ben duydum ve hemen aldım:D yani özel işlerede çok yarıyor, gizli kamera seskaydı gizli video vs...tavsiye ederim yani

melih23

Üye
takas yapıyormusun kardes n70 le

akvankibar

Üye
Bır suredır almayı dusunuyordum.nasıl alabılırım?ayrıca fiyatı ne?mailden haber bekliyorum.saol.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Fiyatı 300tl demiş...Okumadın galiba mesajı....

akula

akula

Üye
valla param olsa alırdım

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Sülö avatarın çok hoş bayıldım

Nazy

Nazy

Üye
şarjı her bittiğinde saatimizide çıkarmak zorunda kalmamıza rağmen
yinede kullanışlı gibi...
klasik bir sorum olacak ama...
su geçiriyormu?

ozgursari_1

Üye
Dostum satmadıysan daha ben alırım bana haber verebilirmisin cep: 0506 580 15 17 haber bekliyorum ok

korkursun78

Üye
ya herşey tamamda sana nasıl ulaşacağım bu ürün için bana mail atarsan sevinirim ( [email protected] )

kamil6646

Üye
slm dostum telefon guzel hoş yannız sana nasıl ulaşacaz benım msn adresım [email protected]

epack

Üye
merhaba cep telefonlu saatiniz satıldı mı acaba? bir de garantisi mevcut mu bilgilendirirseniz sevinirim

sk1986

Üye
mrb bu kol saati ilgimi çektide bunu camda görmek imkanımız varmı birde fiyatta indirim olma ihtimali ne kadar acaba cvp yazarsanız sevinirim msn adresim [email protected] msn ye yazarsanız ii olur çünkü ben devamlı giremiyorum nete askerimde askerde kullanmak için alacağım

HNR

HNR

Üye
sCmA ne kol saati telefonu böyle telefonmu olur :P

qirL1903

qirL1903

Üye
vay be ben cok begendim valla :)

olgun32.07

Üye
ben almak istiyorum kapıda ödeme yaparak olursa göder.

--------------- Ekleme ---------------

adres OLGUN DİNÇTÜRK atatürk bulvarı amara wing hotel sauna bl kemer ANTALYA

metetngz

Üye
iyi gunler bu linke tıklyarak ister gittigidiyordaki dükkanımdan istereniz elden alışveriş gerçeklestrlir.istanbuldada ortagımdan temin edebillirsniz.
irtbat [email protected]

gizliyaram

Üye
slm arkadaşım teli sattınmı 05344727201

Üst Alt