Kızlara rezil olduğunuz anlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Astrosman

Astrosman

Üye
    Konu Sahibi
Kızlara rezil olduğunuz anlar
Hadiyin beyler kızlara rezil olduğunuz anları yazın. Ilki benden
bugün beden eğitimi dersindeyiz. Hoca amuda kalmayı yapın diyor minderde tabi biz yapıyoruz sıra bana geldi. Allahım ben nasıl yapacağım. Diye çünkü eşoftman altının içinde pantolonum var. Neyse yapıyorum hareketi tam ayağa kalkarken birde ne olsun benim pantolon inmeye başladı allah tuttum çektim yukarı anlayacağınız malum bölge parçalıda olsa görüldü.

lolaman

lolaman

Üye
:halay3::halay2::halay1::hoba::emoamca::disko::sahan: Kardeş sen ne yaptın ya :D

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Anlatmakla bitmez :kop:

lolaman

lolaman

Üye
Benim bir arkadaşım kızlara rezil olmadı da buna benzer bir şey yaptı :D Başlıyorum...Bedenden çıktık sınıfta üstümüzü değiştiriyoruz..Acayip feci bir ter kokusu sarmış etrafı :D Arkadaşlar birbirlerine şeylerini gösterdiler ucundan :D:D:D:D sadece erkekler var doğal olarak...Sonra psikopat bir arkadaşım sıraya çıktı pantolonunu indirdi ve malum aletini sallamaya başladı :d: gerçekten ama gerçekten oldu bu salladı şeyini işte.Sonra kapadı ve aşağıya indi ve bütün sınıf ter kokusu ve sisi arasında kahkahalarla gülmeye başladık...(True Story) gerçeklerden alınmıştır.İster inanın ister inanmayın :D

lolaman

lolaman

Üye
O olaydan sonra sana telefon numarasını veren kız oldumu :D

Astrosman

Astrosman

Üye
    Konu Sahibi
O olaydan sonra sana telefon numarasını veren kız oldumu :D

sadece kızlar görmüş beni. Ondan dolayı sınıfta osman gelele birşey diyecik diyorlar. Kahkaha atıp duruyorlar :D telefona gelirsek vermediler. Saat 3den itibaren Facede mesaj sayısı artıyo git gide

lolaman

lolaman

Üye
Hiç seni evine çağıran kız olmadımı :D veya senin çağırdığın :D anlarsın ya :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hangi anlam da soruyorsunuz bu soruyu :ehe
Çok geniş kapsamlı bir soru ...:D

Mücahit G

Mücahit G

Üye
:kop: oha la =D

lolaman

lolaman

Üye
Senin düşündüğün anlamda değil komik olaylara kayıyo bu daha çok :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hadiyin beyler kızlara rezil olduğunuz anları yazın. Ilki benden
bugün beden eğitimi dersindeyiz. Hoca amuda kalmayı yapın diyor minderde tabi biz yapıyoruz sıra bana geldi. Allahım ben nasıl yapacağım. Diye çünkü eşoftman altının içinde pantolonum var. Neyse yapıyorum hareketi tam ayağa kalkarken birde ne olsun benim pantolon inmeye başladı allah tuttum çektim yukarı anlayacağınız malum bölge parçalıda olsa görüldü.
salla ya erkeksin :D

Ben rezil olduğum bir an hatırlamıyorum. Olursada zaten duruma uygun espri yapar rezillik falan bırakmam.

lolaman

lolaman

Üye
Vardır kesin doğduğunda doktor popona şaplak atmadımı :D

greenmile

greenmile

Üye
bir kere şu kız erkek ayrımını ortadan kaldırmak lazım onlarda canlı kanlı elle tutunca hissediyorsun yani kalp falan atıyor onlarda da:ehe

lolaman

lolaman

Üye
Olm sen ne içtin bu saatte :D

Mücahit G

Mücahit G

Üye
:kop: ayıp beyler

lolaman

lolaman

Üye
Konu amacını aştı artık :D

Astrosman

Astrosman

Üye
    Konu Sahibi
Konuya dönelim beyler :D

Mücahit G

Mücahit G

Üye
=D aynen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...