kızı cezaevindeki babasına mektubu ..

Sponsorlu Bağlantılar

zeynepxx

Üye
    Konu Sahibi
kızı cezaevindeki babasına mektubu ..
babsı cezaevinde olan kızın babasına mektubu ..
babama.....
Babacım
Nerden başlasam bilmiorum öncelikle doğum günün kutlu olsun. bu sensiz 4. doğum günüm. kockoca 4 sene... zaman ne kadar hızlı geçiyor dilmi baba.bende büyüyorum. hayat her zaman istediğimiz gibi olmuyor dimi baba . sen cezaevindesin bizde burda. herkesin hayalleri vradır benimkisi ise aile olmak. yeniden seninle beraber olmak .hoş yanımda olamsanda varlığın yetio babcım. kimisinin hiç babası yok . sen benim her zaman kahramanımsın. aslında bazen yanımda olmaman üzsede her gece ağlatsada beni, her gece yastığa başımı koyduğumda ben uyurken bana masal anlatacak bir babam olmasada yanımda varlığın yeter babacım. biliyorum sende orda sıkılıyorsun. bizi düşünüyorsun. benim seni özlediğim gibi sende beni özlüyorsun. beni bilirsin baba ben duygusal şeylere gelemiyorum o yüzden bu mektubu yazıyorum. ama bir umut var baba af çıkıcak diyorlar. hep bu umutla yaşıyorum zaten. umarım çıkarsın ve sende yeniden yanımızd olursun. uamrım sadece bizi düşünürsün.seninde orada canını sıktım.neyse babacım kendine iyi bak allaha emanet ol seni sewen kızın ..

Yağmur

Üye
umarım en kısa zamanda kavuşursun babana...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
:ağlarım:
Çok duygusal bir mektup :(

Aziz™

Aziz™

Üye
yeni üye ilginç bir konu:hmmm
psikolog var diye oğlunun durumu anlatıp gitmek isteyen üye:hmmm

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Alakası yok ...
Bir tarafta Oğlu askerde olduğu için içi rahat olmayan bir anne yüreği diğer tarafta ise kendini etkilediği için konuyu açan yeni bir üye ...

Aziz™

Aziz™

Üye
bana çelişkili geldi ve ilginç ama sana normal geliyordur bu gayet doğal..