kız arkadaşın nasıl giyinmeli

Sponsorlu Bağlantılar

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
kız arkadaşın nasıl giyinmeli
sadece kız arkadaş için geçerli değil anneniz kız kardeşiniz nasıl giyinmeli yorumlarınızı buraya bekliyorum

Salihyet

Salihyet

Üye
Sevgilim = Çok açık giyinmemeli, çok dar yada kısa vs. Hele bikini hayatta giymemeli..
Anne,Abla = Yaşları belli bir seviyeye geldiği için örtünmeleri gerekiyor, onları sıkmam zorlamam ama kapanmaları gerekiyor..
sevgili kapanacağını biliyor, benim kurallarım böyle..

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Herkez özgür ve hür , kimseye karışmam ama eğer zihinsel olarak bir sorunu varsa ve benim yakınım ise müdahale ederim

Mebuchadnezzar

Üye
Ben kapalı giyinmelerinden yanayım ki Allah'a şükür öyleler.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İstedikleri gibi giyinebilirler ailemden hiç kimseye karışmam. Anneannem türban değil ama başörtüsü takar. Annem gayet modern giyinir.

Kız arkadaşım konusuna gelirsek, türban takan bir kadınla beraber olmam. Kişisel tercihimdir :)

Aynı şekilde memelerini yarısına kadar gösteren, poposunun çatalı görünen bir kadınla da beraber olmam o da kişisel tercihimdir :)

Kız arkadaşımın daha doğrusu karımın ne kadar açık giyindiğine belli sınırlar içinde müdahale ederim. Çünkü benim kadınım, benim olmadığım ortamda beni temsil eder. Daha ötesi tüm ailemi temsil eder.
Ona Ata'nın karısı der insanlar. Ve benim nasıl bir kadın seçtiğim de benim nasıl bir insan olduğumu gösterir.
Aynısı benim için de geçerli. Ne ben onun gıyabında onu utandırabilirim. Ne de o benim yokluğumda beni utandırma hakkına sahiptir.

Yani ben çok modern bir erkeğim, karım ne isterse giyer demem :)

Odysseus

Odysseus

Üye
Ata'nın sözünün üstüne ekleyeceğim birşey yok. Aynı düşüncedeyim.

Pure Life

Pure Life

Üye
İstedikleri gibi giyinebilirler ailemden hiç kimseye karışmam. Anneannem türban değil ama başörtüsü takar. Annem gayet modern giyinir.

Kız arkadaşım konusuna gelirsek, türban takan bir kadınla beraber olmam. Kişisel tercihimdir :)

Aynı şekilde memelerini yarısına kadar gösteren, poposunun çatalı görünen bir kadınla da beraber olmam o da kişisel tercihimdir :)

Kız arkadaşımın daha doğrusu karımın ne kadar açık giyindiğine belli sınırlar içinde müdahale ederim. Çünkü benim kadınım, benim olmadığım ortamda beni temsil eder. Daha ötesi tüm ailemi temsil eder.
Ona Ata'nın karısı der insanlar. Ve benim nasıl bir kadın seçtiğim de benim nasıl bir insan olduğumu gösterir.
Aynısı benim için de geçerli. Ne ben onun gıyabında onu utandırabilirim. Ne de o benim yokluğumda beni utandırma hakkına sahiptir.

Ata'nın sözünün üstüne ekleyeceğim birşey yok. Aynı düşüncedeyim.
Formumuz maço dolu anlaşılan.:) Ben o anlamda biraz şanslıyım benim ailem ne giydiğime karışmaz. Hatta çok kısa bir dönem çok açık gezdiğime de karışmamışlardı.Tabi sonra ben o durumumdan rahatsız oldum.

turkordu

turkordu

Üye
Öncelikle herkesin nasıl giyineceği kendi özgür iradesine bağlı ama dinimizce örtünmek gerekiyor bende örtünülmesi taraftarıyım.

Cynical

Cynical

Üye
Aşırılık olmadığı sürece şort da giyebilir çarşaf da. Karışmam... Tabi başka herhangi bir konuda bana karışmaya kalktığında da arıza çıkartırım orası ayrı. :ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
ben çok açık giyinen insanları sevmem

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Kendini nasıl mutlu hissediyorsa

--------------- Ekleme ---------------

neden kapalı birini istemiyosun 2 side insan bence kapalılık filan önemli deil kapalı insanlarda seni iyi temsil eder yani şunu demek istiyorum önemli olan anlaşabilmek. Tabi senin tercihin senin mutluluğun önemli belkide kapalı biriyle mutlu olamassın...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
neden kapalı birini istemiyosun 2 side insan...
Nedenini açıklarsam siyasate döner konu ve kilitlenir :) Sonuçta öyle birisi beni "istediğim gibi" temsil edemez. Beni iyi temsil edeceğine inanmadığım insanı da ben karım yapmam! Bu kadar basit :)

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Kadının kapalılığı ve siyaset...
'istediğim gibi' demissiniz bu açarmısız :D RÖPORTAJ MUHABİRİNE DÖNDÜM

Lina_TR

Lina_TR

Üye
:oke:

aLone

aLone

Üye
öle açık giyincek kızla işim olmaz sevgilimin daha bugüne kdar kıyafetine karışmadım çünkü hiç beni kızdırcak şekilde giyindiğini görmedim hep seviyeli

Salihyet

Salihyet

Üye
Bu biraz erkeğin doğasında olan bir şey.. Kıskanmak elde değil..

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Ata'nın sözleri gayet güzel katılıyorum.:oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Teşekkürler Canberk :)

Üst Alt