kıyamet alametlerini yorumluyorum buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gnox

Üye
    Konu Sahibi
kıyamet alametlerini yorumluyorum buyrun
dabbe yerin altından çıkıp iyileri ve kötüleri ayıracaklar deniyor ve dünyanın çekirdeği yoktur agarta adı verilen insanalr vardır orda kötülük oluşunca dünyanın merkezine gitmişler bilginler 2012de 4.boyuta geçiliyor ve onlar 4.boyuta geçerken bizi aydınlatacaklar deniyor iyileri ve kötüleri ayıracaklar sizce bnualr tsadüfmü (bunalr kanıtlanmamıştır kendi fikirlerimdir)
dünyayı büyük bir duman bulutu saracak deniyor buda4.boyuta geçrken olacak şey yani foton kuşagı

şu küçük alametlri saymıyorum çogu gerçekleşti zaten

deccal gelecek deniyor ben bunu blue beam projesiyle dünyanın kanmdırılması olarak düşünüyorum ama decallin ordusu masonlar yani illuminatidir meşursitelerindeki piramitin en sütüne tıkladıgımızda nasanın sitesi açılır buda bunu dogrular
(Güneş batıdan doğmadıkça Kıyâmet kopmaz. O zaman herkes îmân ederse de fayda vermez.)
burdan okuya bilirsiniz uzun uzuna yazmayacağım
Ateş çıkacaktır. deniyor ben bunu şöyle yorumluyorum 99depreminde görüldü çin depreminde görüldü sırada Hicâz var haarp projesiyle deprem ve tsunami yarata biliyolar bunu yaaprken ateş topu gibi birşey çıkıyor bana göre bu yüzden böyle bir alamet var
Doğu, Batı ve Arabistan'da ay tutulacak ve yer batması olacak. doğuda oldu batıda oldu şimdi arabistanda olması bekleniyor yine illuminatinin işi olacak

Kâ'be yıkılacaktır.
hiç bir fikrim yok ama keşke hiç yıkılmasa arabistandaki depremden dolayı olabilir

(Fırat'ta bir altın define çıkar. Görenler ondan bir şey almasın!)
hiçbir fikrim yok görüşlerinizi merak ediyorum ama

(Yırtıcı hayvanlar, insanlarla konuşmadıkça Kıyâmet kopmaz.)
bak bu ilginç
(Allah diyen müslüman kaldığı müddetçe Kıyâmet kopmaz.)
size bir video izletmek istiyorum böyle bieşy mümkün olmaz diyorsunuz ama oulr bakın
<font color="#000000" size="3"><strong>[video=youtube;0jMNHZh8tcA]http://www.youtube.com/watch?v=0jMNHZh8tcA&amp;feature=related[/video]şimdiki gençlerin çoğu zaten ateist liğe meğil ediyor dh de bir konu açmıştım yok uzayda çaydanlık maydanlık Allah verede çocuklarımız öyle olmaya

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
yeri burası değil

gnox

Üye
    Konu Sahibi
özür dilerim

mangdaşire

mangdaşire

Üye
şu blue beam projesi yüzünden müslümanlık çökebilir.adamlar radyo frekanslarıyla falan sahte mesihe inandıracaklar.birde o kadar gerçekçi yapıyorlar ki gerçek bir görüntüyle aynı gözüküyor.tek ayırt etme yolu biraz komik ama ışına el atmak diye düşünüyorum :D birde illuminatinin sitesinde 100 gün bilmemkaç dk bilmem kaç saniye yazar(ctrl+a yapınca gözükür)o sürenin sonunda yani 6 aralıkta çok önemli bir olay olacak.mesela bilgisayarın tarihini 7 aralıga ayarla ve illuminati.org a gir,yine ctrl+a yap bak ne göreceksin."sorry,you are too late" bunun anlamı "üzgünüm,çok geç kaldınız" dır.o gün gelince galiba 2. bir güneşimiz olacakmış.bilemiyorum ama biraz daha araştırmanı öneririm...

gnox

Üye
    Konu Sahibi
evet biliyorum onu şeytan 99 galiba tam olarak bir lsite çıakrdı bişeyler olcaktı ama hızır geldi ve onları etkisiz hale getirdi deccali canlandıracakalr galiba ama biz bildiğimiz için inanmayacağız adamlar michael jacksonu öldürdüler kim bilir daha neler yaparlar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
evet biliyorum onu şeytan 99 galiba tam olarak bir lsite çıakrdı bişeyler olcaktı ama hızır geldi ve onları etkisiz hale getirdi deccali canlandıracakalr galiba ama biz bildiğimiz için inanmayacağız adamlar michael jacksonu öldürdüler kim bilir daha neler yaparlar
dogru.Türkiyeden de bu işe bulaşmış masonlar var.en basitinden şarkıcı tarkan.hatta o dedigin piramitin oldugu siteyi biraz araştır.o sitede bizim siyasetçilerin partilerinin siteleri var ama tek tek söylersem banlanırım diye korkuyorum.neyse sen araştır...

gnox

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum baya bir bilgim var site hakknıda zaten isim vermeyeyim zaten bilen biliyor meclsite yemin etmeyenlerin nereye bağlı oldugunu onlarda illuminatiye bağlı amerika oyun oynyor bize dost gibi gözüküyor ama türk düşmanlarına destek çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt