GM Discovery Kimler Hangi Rom'u Kullanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
Kimler Hangi Rom'u Kullanıyor
General Mobile Discovery telefonlarında kimler hangi rom'u kullanıyor? Eyer kullandığınız rom'u ve hakkındaki bilgileri yazarsanız o rom'u kullanacak arkadaşlara da ışık tutmuş olursunuz.

seyfoo52

seyfoo52

Üye
Ben 2 senedir gmd 1 kullanıyorum kendi orijinal romunu kullanmiyorum çünkü kasıyor ben Sony xperia z3 ROM kullanıyorum kasma yok gayet stabil şekilde çalışıyor ayrıca root lu olarak kuruluyor.tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
@seyfoo52
Bende Miui 7 rom hoşuma gidiyor gayette güzel ve başarılı

asa1234

Üye
Legend Rom v13 kullanıyorum gayet stabil başarılı bir rom

zero1995

zero1995

Üye
Custom rom kullaniyorum 1 aydir kasma gormedim ufak tefek hata oluyor. Tavsiyem olarak legend rom v13 tur.

efe574

efe574

Üye
Miui 7 kullanıyorum . şişme yok kasma yok .görsellik çok iyi. Birsuru ROM kullandım ama en iyisi miui7

• Beğen
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Dun g3 rom bugun z3 rom yarin ne olur bilemem :) belki orjinale donerim yeni rom arayisindayim :)

• Beğen
Bitanemsin.ali8

Bitanemsin.ali8

Üye
miui v5 kullanıyorum bir sürü rom kullandım ama en çok bu rom kullanışlı geldi bana baştan bu roma döndüm

• Beğen

erhan402

Üye
Legend rom v13 cok basarili sitedeki tum romlari denedim orjinal rom dan cok cok daha iyi telefon kendine geldi legend rom v13 ile 2 aydir kullanıyorum hata yok... Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
Emrebali05

Emrebali05

Üye
stock kitkata döneyim dedim baktım güncelleme gelmiş biraz bunda durayım :) sarj durumu da suan gayet iyi stockta
legend v13 evet güzel ama durum çubuğuna alışamadım çift çekme biraz değişik olmuş favorim v12 hem kullanış hem görünüş

asa1234

Üye
Legend v13 den Note4 v2 ye geçtim efsane olmuş gerçekten bu kadarını beklemiyordum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Meizu m2 note flyme os

Üst Alt