KimAramışCell Abone İptal Etmek?

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında PsyGhost tarafından paylaşıldı. Okunma: 3158 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KimAramışCell Abone İptal Etmek?

Arkadaşlar ben KimAramışCell aboneliği (2185) iptal etmek istiyorum nasıl yapabilrim? İyi Forumlar...

Yazan: PsyGhost
  2. ##002# yi tusla

3. Eyvallah kardeşim, sağolasın ;)

4. www.turkcell.com.tr den süper şifre ıle gırıs yaparak kim aramıscell i iptal edebılırsınız

KimAramışCell Abone İptal Etmek? konusuna benzer içerikler

1. bilgi mesajlarını iptal etmek ( 5 Ocak 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

merhaba arkadaşlar ben bir samsung sgh u700 sahibiyim vodafonedan turkcell e geçiş yaptm her mesajdan sonra .. kontorunuz kaldı diye mesaj geliyor ve bu mesaj telefon sessizdede olsa sesli olarak geliyor ne yapmalıyım iptal edilebilinirmi??...
  2. 3g iptal etmek isteyenler iceri ( 3 Ağustos 2009 | Turkcell Servisleri / 3G )

2G şebekesini kullanmak için 2G yazıp 3388'e gönderebilirsiniz. Telefonunuzda 2G servisi seçilemezse, telefonunuzu kapatıp açmanızı öneririz. evet arkadaşlar ben şuan icin memnun deyilim cünkü 3g ye gectigimden beri şebekede sorunlar...
  3. Onboard ekran kartını iptal etmek ? ( 8 Şubat 2011 | PC-Donanım Genel )

Asus P5VD2-VM SE anakartımda dahili 256 MB a kadar ekran kartı var fakat bunun yerine harici HIS X1550 256 mb ekran kartı takmak istiyorum fakat bir türlü çıkamadım işin içinden 2 saat bios kurcalamama rağmen sonuç sıfır. PCIE 16 ve DDR2 uyumunu...
  4. Root İptal Etmek ? ( 10 Ağustos 2011 | Android Genel )

merhaba arkadaşlar yurt dışından akrabam sony ericson xperia arc getırdi bende nasıl olsa garantisi yok diyerek ROOT yaptım telefonumu fakat su anda bir guncellemesı var telefonun ama deslekmeıyor ve yukleyemıyorum root u kaldırarak yada...
  5. Sms Twitteri iptal etmek ( 11 Ağustos 2013 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar sms twitter yaptım telefondan kaydolarak ama artık sıkılmaya başladım günde 90-100 mesaj geliyor kötü olan twitter hesabını hatırlamıyorum nasıl iptal edebilirim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 7:21:03