Kilit kodunu unuttum lütfen yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Espard

Üye
    Konu Sahibi
Kilit kodunu unuttum lütfen yardım edin
5800 kullanıyorum. Bir sene kadar önce kilit kodunu değiştirdim sonra kullanmayınca malesef kodu unuttum

Kilit kodunu sıfırlamanın bir yolu var mı?

Birde telefonum yavaşladığı ve kilit kodunu bilmediğimden dolayı soft format atamadığım için telefonuma hard format attım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım telefonu her açtığımda bende kilit kodunu girmemi istiyor rastgele birşeyler giriyorum kod hatası diyor ama telefon açılıyor. Bunu gidermenin bir yolu var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

hepar92

Üye
flash at detaylı anlatım varsitede

CryuS

CryuS

Üye
Hard format at bitsin gitsin.Flasha gerek yok!

CryuS

CryuS

Üye
1.Yöntem : Hard format at.Kilit şifren 12345 diye gir.(Arkadaşım kilit koduna 12345 diye yazman gerekli.)

2.Yöntem :

5800 Kilit Güvenlik Kodunu Kırma

Bu yöntemde rehber-mesajlar-tercihler vs sıfırlanır.

Adım-1: Gerenkli Dosyalar
1-) 2-)
Adım-2: Kurulum ve İşlemler
1-) Eksik programları edinin. NSS ve PC Suite varsa kurmayın. Her 2 programıda kurarken sürekli İleri deyin ve açılan diğer pencereleri kapatın.
2-) Kabloları takın ve tüm işlemler boyunca çıkarmayın. Cihazı bilgisayara PC Suite ile bağlayın ve cihazın yedeğini mutlaka alın. (Bilgiler silinecek.)
3-) NSS'yi açın. Sağ-üstteki büyüteçe (Scan for new device) basın. Tools seçeneğine gelin. Daha sonra aşağıdan Factory Settings sekmesine gelin.
4-) Factory seçeneğini seçin ve Reset butonuna basın. İşlem bitince cihazınızı yeniden başlatın.

Güvenlik & Kilit kodu artık 0'landı. Güvenlik kodu artık: 12345 Kilit kodunu tekrar kendiniz belirlersiniz.

nub

nub

Üye
direk flash at

kankim05

Üye
5800 için kilit kot için kesin çüzün 1. kapatna tş kanera tş arana tş üçüne anı anna basılı tt kilit kot sıfırlanır 12345 olarak si ariç bütün şei siler bilginize

---------- Eklendi @ 21:26:56 ---------- Yazıldı @ 21:24:36 ----------

b bir fornattır

TheOldBros

TheOldBros

Üye
guzel bi cfw bul yada navifirmden telefonuna yazılım bul flash atarken factory set i seçersen kod sıfırlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt