Kilit & Güvenlik Kodunu Öğrenme ve Kırma Anlatımları by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

mechatronicer

mechatronicer

Üye
kardeşim bu yöntemi uygulamıştım ama nasıl yaptığımı hatırlamam gerekti. bu günlerde tekrar deneyecem inş abi teşekkür ederim tekrardan emeğine sağlık kardeşim bende + rep vermeyi bilmiorum o yüzden +1000 rep benden. site yöneticileri nasıl verildiğini biliosa benim adıma bi zahmet versinler :D eywallah emeğine sağlık kardeşim...

u1905

Üye
resete basıorum altta reset factorty error dio sırf bu sorun icin üye oldum lütfen yardım :S

mugayir

Üye
Allah senden razı olsun ne kadar teşekkür etsem az sana Reis

mustafa_91

Üye
olamadı aga bende ama tel 6230i ben güvenlik kodunu unttum telefonu açıncada güvenlik kodunu soruyor
napmalıyım acaba:(:agla:bangin:

erenbilge33

Üye
kardeşim benim telefon nokia olmadığı için bu güzel paylaşımından yararlanamadım ama eline sağlık yinede senden ricam eğer bilgin varsa bulabilirsen ericson k700 telefonumun kilid kodunun ne olduğunu bilemiyorum 4tane sıfır dedıler o olmadı senden yardım beklıyorum olmazsada canın saolsun

murat_ışık

Üye
seni ellerinden öpüyorum usta

gece_16

Üye
kardeş bende 6280 var gösterdiklerinin ikisinide denedim olmuyo bildiğin başka bi şey var mı yapabiliceğim cvp yazarsen sevinirim

EMİCE

Üye
Arkadaşım benim n 95 im var daha önce buradan nemsis ile türkçe yükledim şimdide simkilidini açmaya çalışıom avea ile tel çalışmıyo yani bana bi yardımcı olun lütfen 60 lira diyorlar dışarıda bu işi yapmaya bir yardım lütfen delirecem

talha456

Üye
olamadı aga bende ama tel 6230i ben güvenlik kodunu unttum telefonu açıncada güvenlik kodunu soruyor
napmalıyım acaba:(:agla:bangin:

6230i yi MCode'lada çözebilirsin.....:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Reis kardeş emeğine eline koluna klavyene sağlık 1.yolu denedim ama olmadı.Benim amacım zaten E65 in kilit kodunu çözüp formatlamaktı. 2.yolu deniyorum şimdi tekrar sağolasın...

Ama çok uzun reset atıyo normal mi bu ? Sol altta "Reset Format...Done." yazıyo heralde devam ediyo hala:agla:sn:

Reis kardeş emeğine eline koluna klavyene sağlık 1.yolu denedim ama olmadı.Benim amacım zaten E65 in kilit kodunu çözüp formatlamaktı. 2.yolu deniyorum şimdi tekrar sağolasın...

Ama çok uzun reset atıyo normal mi bu ? Sol altta "Reset Format...Done." yazıyo heralde devam ediyo hala:agla:sn:

reis 2.modda ne kadar beklicem deneyen varrsa sölesin ne kadar sürdü???? --- acillll-----

birteksen

birteksen

Üye
olmuyor hertürlü denedim 6280 daha okumada erorr veriyor ne yapabilirim teşekkürler..

Reis-i Eagles ustaya teşekkürler 2. yöntem ile buldum.. ellerin dert görmesin .....

dj_exelans

Üye
eyw usda işin gücün ras

purikss

Üye
bu program benim bilgisayarımda ve telefonumda bi problem cıkardı ama düzelttirdim nese bana yaramadı telin nokia 6280 bilgisayar vista ondan olmadı galiba...

QARİİZMA

QARİİZMA

Üye
kardesım benım supersın telefoncuya sordum 15 tl ye kırarız demısdı ben senı sayende yaptım bu işi allah razı olsun süpersın + rep lerde senın hersey senın olsun :) gercekden super bır program arkadaslar
herkese ıyı kırmalar :)))

illegalAsi

Üye
Kardeş eline saglık teşekkurler de nemesis benim teli gormuyor error yazıyor altda. cable driver da yukledim yine ayni. programın nasıl gormesini saglariz bilgi verebilirmisn.??

wolf_2000

Üye
selam arkadaşlar. ben aranıza yeni katıldım çok güzel bi site teşekkürler. ama benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. benim telefon 6500 classic ve güvenlik kodunu unuttum. nss yi yükledim fakat scan yaptıgımda telefonu görmüyor error veriyor ne yapmam lazım. saygılar.

mc zerem

mc zerem

Üye
Tşk güzel anlatım

bebe7844

Üye
kardeş olmuyo bi yardımm NOKİA 2300

kkaya

Üye
denemediğim işlem girmediğim site kalmadı yok bi site olacak ımeı yaz o sana şifresini söylesin hepside fason. taki burayı görene kadar hiçte umudum yoktu %100 işe yaradı 5 dk bitti allah razı olsun bu arkadaştan çok teşekkür ederim sağolsun

keddy84

Üye
emeğine sağlık.. yaptımm ve kurtuldum.. sayende kafayı yemekten kurtuldum:)) teşekkürler..

benimki n95 8gb.. eğerki onlarında başına telefon kilidi problemi çıkarsa denesinler yüzde yüzde oluyor.. orda girdiğin şifre çıkıyor.. hatırlıyorsun zaten:)).. gerçekten ALLAH razı olsun arkadaşım senden..

krbnscrts

Üye
kullanımı çok kolay ve mukkemmel bir program benı telefoncuya 25 ytl vermekten kurtardı:D:D:D

Üst Alt