KIES son güncelleme 15/10/2011 saat:13:16

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
KIES son güncelleme 15/10/2011 saat:13:16
samsung apps plug-in KIES son güncelleme 15/10/2011 saat:13:16 da gerçekleştirdim arkadaşlar

fakat içimden bi ses bugün bada 2 yi kies üzerinden yükleyebilecegimiz yönün de nedendir bilmiyorum ama bakalım

fullwar

fullwar

Üye
O sesi dinleme. :)

erem.qns

erem.qns

Üye
Apple da aynısını yaptı. 5.0 versiyonundan önce Itunesi güncelletti. Ve güncelleme yapılmadan kullanılamıyodu itunes..
hadi bakalım :)

cellmanbash

cellmanbash

Üye
bu samsung apps güncellemesi ama kies değil... ayrıca içimdeki sesi pek takmıyorum artık :)

feliks01

Üye
waveyi satmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha gördüm artık yeter bu kadar üstüne düşmeyin satın gitsin

ceycey111

ceycey111

Üye
18 nde apps bakım denetimi varmış bakarsınız 3 gün sonra gelir bada 2:D

• Beğen
Tepkiler: cellmanbash

mertcaney

Üye
samsung apps plug-in KIES son güncelleme 15/10/2011 saat:13:16 da gerçekleştirdim arkadaşlar

fakat içimden bi ses bugün bada 2 yi kies üzerinden yükleyebilecegimiz yönün de nedendir bilmiyorum ama bakalım

Selam arkadaşlar ben [ Skaptan ] arkadaşımızın resimde verdiği samsung plung-ins güncellemesi yaptıktan sonra tekrar açıldı kies progrmı fakat samsung apps kısmına girince kitleniyor kalıyor mecburen ctrl alt delete ile görevi sonlandır diyorum samsung kies programı dahil hepsini kaldırdım kies ile alakalı ne varsa sürücü usb herşeyi hatta regedit kayıt anahtarında kies ile alakalı ne varsa buldum tek tek sildim tekrar orjinal telefonla gelen cd ile yükledim kiesi fakat güncelleme oluyor haliyler son versiona kadar en sonunda yine bu plung ins güncellemesi istiyor yine yapınca kasılıyor kalıyor.. java fremawork windows hepsini güncelledim.. araştırdım tek bende yok bu sorun telefon markam Samsung S8500 işletim sistemim pc yani Windows Xp sevice pack 3 format atmak istemiyorum pc ye umarım yeni güncelleme gelir yada siz bir yolu varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. saçma bir öneri gördüm onu denemedim netteki forumlarda teldeki dwix kaydını yaptım çözüldü diyor samsung apps ile alakası nedir anlamadım.. şimdiden tşk ederim..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar ben [ Skaptan ] arkadaşımızın resimde verdiği samsung plung-ins güncellemesi yaptıktan sonra tekrar açıldı kies progrmı fakat samsung apps kısmına girince kitleniyor kalıyor mecburen ctrl alt delete ile görevi sonlandır diyorum samsung kies programı dahil hepsini kaldırdım kies ile alakalı ne varsa sürücü usb herşeyi hatta regedit kayıt anahtarında kies ile alakalı ne varsa buldum tek tek sildim tekrar orjinal telefonla gelen cd ile yükledim kiesi fakat güncelleme oluyor haliyler son versiona kadar en sonunda yine bu plung ins güncellemesi istiyor yine yapınca kasılıyor kalıyor.. java fremawork windows hepsini güncelledim.. araştırdım tek bende yok bu sorun telefon markam Samsung S8500 işletim sistemim pc yani Windows Xp sevice pack 3 format atmak istemiyorum pc ye umarım yeni güncelleme gelir yada siz bir yolu varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. saçma bir öneri gördüm onu denemedim netteki forumlarda teldeki dwix kaydını yaptım çözüldü diyor samsung apps ile alakası nedir anlamadım.. şimdiden tşk ederim..

arkadaşım bahsettigin sorun samsung apps de bada 2 platformunun yüklenmesinden kaynaklanan bi sorun

sorun sene sonun da tamamen halledilecektir diye düşünüyorum bada 2 güncellemesi resmi olarak kasım ayının 2.çeyreginde kiese sunulacak

mertcaney

Üye
tşk ederim cevabın için.. ama açıkcası çok saçma olduğu bellli sonuçta adı üstünde platform oyun falan değil bizim pc performansı ile çakışır gibi. telefonum takılı değilken hani bada 1.2 sürümü benim uyumsuz olur takarsam usb den girsem diye neyse takmadan neden çalışmıyor programın kendisi benim pc ile sorunu nedir ? xp işletim sistemi desem netten giriyorum samsung apps çalışıyor bendeki program bozuldu gibime geliyor öyle ise sizdede çalışmaması gerekir.. ama sen diyorsun yükledim samsung apps-plung-ins güncellemesi başarı ile yaptın dedin. sende sorun olmayıpta bende olmasının nedeni nedir ?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tşk ederim cevabın için.. ama açıkcası çok saçma olduğu bellli sonuçta adı üstünde platform oyun falan değil bizim pc performansı ile çakışır gibi. telefonum takılı değilken hani bada 1.2 sürümü benim uyumsuz olur takarsam usb den girsem diye neyse takmadan neden çalışmıyor programın kendisi benim pc ile sorunu nedir ? xp işletim sistemi desem netten giriyorum samsung apps çalışıyor bendeki program bozuldu gibime geliyor öyle ise sizdede çalışmaması gerekir.. ama sen diyorsun yükledim samsung apps-plung-ins güncellemesi başarı ile yaptın dedin. sende sorun olmayıpta bende olmasının nedeni nedir ?

1. işlem sırasıyla yap buradan bunu indir sonra kur.

2. olarak kiesi bul ve kaldır de
3.olarak kies kaldırıldıktan sonra

4. olarak powerfull scan yazan yere tıkla tüm kayıt defteri işlemlerini ve kalıntıları taradıktan sonra sil
5.olarak işlem bittikten sonra pc reset at
6.son olarak buradan bu programı indir CLEANER yazan yerden windows sekmesinde tüm işaretler işaretlenmiş şekilde olacak ve temizlige başla de
7 bu işlemde bittikten sonra KAYIT DEFTERİ SEKMESİNE gel sorunları tara ve sonra çöz de

işlemler bitti şimdi kiese gelelim

1.işlem burdan ve kur kurduktan sonra çalıştırma soruyorya hani en sonunda masaüstüne kısayol oluşturulsunmu kies çalıştırsınmı diye hayır de ve pc ye reset at

2 işlem tekrar kiesi aç ve tüm güncelleme uyarılarına evet de güncellensin

BU İŞLEMLERDEN SONRA PC KİESLE NORMALE DÖNECEKTİR

mertcaney

Üye
Zahmet verdik kardeşim ilgi ve alakan için tşk ederim denedikten sonra sonucu cevap olarak yazacağım çok tşk ederim.. sağolasın...

----------Eklendi 28.10.2011 @ 01:26:15 ---------- Yazıldı 27.10.2011 @ 23:46:13 ----------

Selam kardeşim komik bir durum oldu iobit yüklerken baktım daha samsung apps açıldı :)) yani işlemleri yapmadan sanırım samsung destek verdi sonunda ama ben yinede senin dediğin bütün herşeyi yaptım bi ara cclaner windows kısmında boş alanı temizle seçtim baktım c de bir sürü şey silmeye başladı bir hemen araştırdım format gibi birşey olursa zaten cd yok başımıza iş alırız dedim :) meğer o kalıntıları siliyormuş.. işlemleri tamamladım yani sağolasın tşk ederim program çalışıyor şuanda yeni spoff yöntemi aynen devam edecez herhalde bu aplist ingilizce ile.. diğer spof aplist kaldırdım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt