Kies mtp device hatası çok acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
Kies mtp device hatası çok acil yardım
Arkadaşlar telefonumu kiese bi türlü baglayamıyorum.mtp device hatası veriyo bu yüzden kies örmüyor teli.kiesi kac kere kaldırıp tekrar kurdum yine aynı.sürücüleri kaldırdım tekrar kurdum sonuc yok. bilen kişilerden acil yardımlarını talep ediyorum.teşekkürler

Waveman

Waveman

Üye
kiesi tamamen kaldır gir buraya burdan indir tekrar dene

gs2

Üye
framware 3.5 4.0 hepsini güncelle bir virüs programıyla tüm sürücüleri tarat eset business edition olabılır sonra kies'i bastan yükle hiçbir sorun kalmaz bida öle bi hata almazsın kolay gelsin..
pc'de winfile die bir virüs war o yüzden sürekli dll. sorunları alıyorsundur zaten..

cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaslar dediklerinizin hicbiri degil. cözümü kendi arastırmam sonucunda buldum.buraya da aynı sorunu yasayanlar icin belirteyim. sorunun cozumu windows media player 11 i kurmak ile oluyor.sonra bilgisayarı yeniden baslattıktan sonra hata vermeden acıldı baglanabiliyorum simdi. :D

bayPii

Üye
arkadaşlar küçük bir bilgi olarak paylaşmak istiyorum kiesle ilgili benim de sorunlarım vardı. kieste güncelleme uyarısı vermesine rağmen S723 model telefonumda güncelleme yapmaya çalışırken kies ve telefon bağlantısı kopuyordu durumu mail olarak samsunga ilettim ve telefonla dönüş yaptıklarında şu anda samsungun türkiyede ciddi bir alt yapı sorunu olduğunu ve bu durumun düzelmesi için beklememiz gerektiği söylendi. samsung gibi dev bir şirkete hiç yakıştıramadığım bir durum ama şu an için kies ileilgili sorun yaşamaya alışmak zorundayız gibi geliyor .... :(

Üst Alt