Kendimizi sorgulama zamanı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burrrak

burrrak

Üye
    Konu Sahibi
Kendimizi sorgulama zamanı!
elhamdüllilah müslümanım diyenler,ben hristiyanım diyenler,ben ateistim diyenler!

İnandığımız bu yola ne kadar sadığız ?müslümansak gereklerini yerine getiriyor muyuz ?hristiyansak pazarları kiliseye gidiyor muyuz?inanmıyorsak bunun namına ne yapıyoruz?

Sadece mensubu olduğumuz dinin veya dinsizliğin gerkelerini yerine getiriyor muyuz?Bunu öğrenmek istedim..

şimdiden teşekkürler..:oke:

kurt bey

kurt bey

Üye
yalnız hristiyanlar pazar günü kiliseye gider die biliyom ben

burrrak

burrrak

Üye
    Konu Sahibi
evet doğru yahudilerle karıştırdım .Zaten anlayan anladı sorumu.teşekkürler

mservank

mservank

Üye
çok doğru bu konu hergün sorguluyorum aklıma geliyo ve içimde bi huzursuzluk var inş birgün dinimizin bütün gereklerinni yerine getirdikten sonra öbür dünyaya temiz şekilde gideriz

:::burak:::

:::burak:::

Üye
elhamdüllilah müslümanım diyenler,ben hristiyanım diyenler,ben ateistim diyenler!

İnandığımız bu yola ne kadar sadığız ?müslümansak gereklerini yerine getiriyor muyuz ?hristiyansak pazarları kiliseye gidiyor muyuz?inanmıyorsak bunun namına ne yapıyoruz?

Sadece mensubu olduğumuz dinin veya dinsizliğin gerkelerini yerine getiriyor muyuz?Bunu öğrenmek istedim..

şimdiden teşekkürler..:oke:

ibadetle yapılan iyilik söylenmez!!!!

FurkanBilge

Üye
geç bile kaldık TEŞEKKÜRLER

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şuanda konuyu açan arkadaşın halini görseniz. Neyse ben konuşmayayım fazla :ehe

c3r3n

c3r3n

Üye
ya herkes kendince, dinince yerine getiriyor işte..

keremerson

keremerson

Üye
çok doğru bu konu hergün sorguluyorum aklıma geliyo ve içimde bi huzursuzluk var inş birgün dinimizin bütün gereklerinni yerine getirdikten sonra öbür dünyaya temiz şekilde gideriz

inş yüce Allah bu dediğini tüm Müslümanlara nasip eder.. :sukur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt