Kendi Kendine mesaj yolluyor

Sponsorlu Bağlantılar

brattneo

brattneo

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Kendine mesaj yolluyor
Ya arkadaşlar benim sorunum şu telefon otomatikmen 3396003964 bu numaraya durmadan mesaj atıyor ve engelleyemiyorum telefonum 6680 bir bilgisi olan varsa lütfen acil yardım.....

__Midas__

__Midas__

Üye
hocam kendi kendine yolluyorsa ,olağanın dışında bir durum vardır ,virüs bulaşmış olabilir, bi format atmayı dene hem hafızaya hem telefona, büyük ihtimal hallolacaktır

fatih findik

Üye
kardeşim telefonuna virüs girmiş.bendede olmuştu.format attım düzeldi.fakat hafıza kartına da atman gerekir.yoksa hafıza kartından tekrar telefonuna virüs geçebilir.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
burada anticomwarrior adıyla arama yaptır,programı yükle ve sildir, eğer yoksa msj at upload edeyim ok!

maxiburak

maxiburak

Üye
bend e kullanmıstım da bende de oldu yanlıs hatırlamıosam format atınca düzelio düzelmesse virüs wardır :D:D:D

sonbela

sonbela

Üye
telefona hard format atarsan sorun duzelir hard format kodu *+tlf acma tusu+arama tusu+3 (artıları yazmayacaksın) bunu tlf kapalıyken uygula yazdıgım tusların hepsine birden basılı tut ekranda formating yazısı cıkana kadar
daha sonra memory karta format atmalısın
sorun %100 hallolur

not:sarjının boş olmamısını tavsiye ederim
tlf rehberini yedeklemeyi unutma :)

kral_1541

Üye
kardeş senin telefon a virüs bulaşmış

musa553

musa553

Üye
Virüstür Abi Benim Arkadasinkide Başkalarinin Telefonuna Bulututla Dosya Gönderiyodu

altiparmak

Üye
O Virüsten Benim Cihazada Bulaşti Fakat Temizledim Kart Ve Cihaza Format Atmalisin

asepsi

asepsi

Üye
tecrübelerime dayanarak söylüyorum comwarrior c virüsü olması lazım bu.. indir antivirüs bölümünden anticomwarrior' u kurtul bence en yisi bu.. eğer olmazsa sonra format at dostum

fatal19ty

fatal19ty

Üye
format şarttttttttttt

_JoKeR_

Üye
evet banada olmuştu format attım düseldi

sublieutenant

sublieutenant

Üye
şu üstümdeki format at yazan arkadaşlar!!!
kesin çözüm yolunu bilmiyorsanız susun,efendi gözükün yahu!!!
comwarrior virüsü ilk çıkan 2.virüs olduğundan yazılımı basittir ve telden kolayca kaldırılabilir...
bu yüzden format atmakla o arkadaşa zaten yardımcı olmuyor daha çook köstek oluyorsunuz... adamın teldeki mesajlar,rehber dahil tüm system silinir...
siz virüs görmemişsiniz... şu meşhur kurukafanın adı neydi, bak hatırlayamadım şimdi.. zaten bulaşan olduysa adını unutmaz ,hemen söyler şimdi....:ehe:ehe

otoata

otoata

Üye
telefona hard format atarsan sorun duzelir hard format kodu *+tlf acma tusu+arama tusu+3 (artıları yazmayacaksın) bunu tlf kapalıyken uygula yazdıgım tusların hepsine birden basılı tut ekranda formating yazısı cıkana kadar
daha sonra memory karta format atmalısın
sorun %100 hallolur

not:sarjının boş olmamısını tavsiye ederim
tlf rehberini yedeklemeyi unutma :)

BEnde katılıyorum format at olmassa ihtimal yüksek bir telefoncuya git ve yaptır olmazsa tüm rehberi sil kartı boşalt birdaha at olucaktır !!!

asepsi

asepsi

Üye
şu üstümdeki format at yazan arkadaşlar!!!
kesin çözüm yolunu bilmiyorsanız susun,efendi gözükün yahu!!!
comwarrior virüsü ilk çıkan 2.virüs olduğundan yazılımı basittir ve telden kolayca kaldırılabilir...
bu yüzden format atmakla o arkadaşa zaten yardımcı olmuyor daha çook köstek oluyorsunuz... adamın teldeki mesajlar,rehber dahil tüm system silinir...
siz virüs görmemişsiniz... şu meşhur kurukafanın adı neydi, bak hatırlayamadım şimdi.. zaten bulaşan olduysa adını unutmaz ,hemen söyler şimdi....:ehe:ehe

bak buna rağmen hala format diye ısrar edenler var:nono: format en son çözüm dostlar

polat_ketur_76

Üye
teşekkürler

hayriözbek

hayriözbek

Üye
arkadaşım telefonuna virüs girmiş
benn bir süre 3650 kullandım aynı sorunla karsılastım
telefona HARD FORMAT atınca düzeliyor:)

gumusss

gumusss

Üye
herkes format diyo ama nasıl atıldığını söyleyen yok*#7370# bi dene

arslansem

arslansem

Üye
Mesaj diyince aklıma geldi
Avea nın ilk zamanlarında kontür olmadığı zaman istediğin kadar msj çekebiliyorduk :kop:
Sonradan çaktılar durumu

brattneo

brattneo

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar format attım ve düzeldi....Yardımlarınız için teşekkürler

Üst Alt