kelime oyunu ?

Konu, 'Symbian S60v5 Oyun İstekleriniz' kısmında xx11xx11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 445 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kelime oyunu ?

arkadaşlar 5800için androidlerdeki gbi kelıme oyunu nu aryorum varmı blen

Yazan: xx11xx11
  2. KAYAN HARFLER :
    Kayan Harfler, sizi saatlerce eğlendirebilecek yeni bir kelime oyunudur. Oyundaki amaç,
    düzenli aralıklarla görünen harfleri kullanarak en az 3 harfli Türkçe kelimeler
    oluşturarak en yüksek puana ulaşmaktır. Oyunda harfler tek seferde en fazla 9 harf
    gözükecek şekilde belirirler. Kullanılmayan harf, bir süre sonr a kayarak yok olur ve
    yerine yeni bir harf belirir. Uzun kelimeler daha çok puan kazandırır.

< Resmi açmak için tıklayın >

İndirmek İçin Tıkla!

3. bu war bende sağol yinede kelme oyununu aryorum

4. S60v5 için adam gibi kelime oyunu yok dostum. :( Yardımcı olamadığım için üzgünüm...

[İyİ FoRuMLaR]

kelime oyunu ? konusuna benzer içerikler

1. Kelime Oyunu ( 8 Şubat 2010 | iPhone - iOS Oyun )

burdan indirin 2shared - download iKelimeOyunu-1.2-disclosure.rar
  2. Kelime Oyunu ( 1 Temmuz 2012 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Arkadaşlar 3 Harfli 1 Kelime Yazıcam Sadece 1 Harfini değiştirerek yeni kelime yazıcaksınız 10 Kişi yaptıktan sonra 4 Harfli 10 Kişi yaptıktan sonrada 5 Harfli Diye gidiyor :) Kelime ; Aşk Not : Sadece bir harf değişebilir , isterseniz...
  3. Kelime Oyunu ( 9 Mayıs 2013 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

oyun şöyle ; üstteki üye bir kelime söylüyor alttaki üye iste üstteki üyenin söylediği kelimenin son 2 harfi ile bir başka kelime buluyor. örnek : araba bahar arkadaş aşçı vs.vs.vs.vs.vs.v.sv.s.vs. haydi bismillah başlayalım bakalım :D AKREP
  4. Kelime oyunu ? ( 14 Temmuz 2013 | Windows Phone Genel )

ios ve andoride olduğu gibi kelime oyunu varmı türkçe olacak ya da yoksa bile gelecek mi
  5. Kelime Oyunu ( 13 Ekim 2013 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Baylar bayanlar ben bi kelime söyliyeyim o kelimenin son harfiyle başka bir kelime söliyelim Kurallar: Her kelime söylenebilir Küfür yok Söylene kelimeler söylenemez Başlayalım: Karpuz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 14:45:08