Kelebeğin Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

ibonline

ibonline

Üye
vayyyyyyyyy kardeşim pc basına kadar gecmişssin baba yapma etme kendini yorma
sen bize lazımsın kendine iyi bak

maavii

Üye
geçmiş olsun bir an önce eski sağlıgına kavuşursun inşallah...

Caine

Caine

Üye
geçmiş olsun murat kardeş ;;) seni sitede tekrardan konu başlarında görmek güzel ;)

tofy

Üye
geçmiş olsun tekrar aramızda seni görmek gerçekten çok güzel...
:rolleyes: :rolleyes:

PaNTeR

Üye
Biliyor musun DefectoR, kelebeklerin uğruna inanan bir insanım... Bir günlük ömürleri ile onlar benim için birer peri! O kurtardığın kelebek büyük olasılıkla zaten son saatlerini yaşıyordu ama, sen ona dakikalarını geri verdin.

Ölüm anlık bir olay, bir dakika, hatta bir saniye... Senin ona layık gördüğün kısacık ömür, sana yepyeni bir hayat olarak geri gelmiş. O kelebeği kurtaran ellerin dert görmesin. Senin için, bütün kelebekler adına acil şifalar diliyorum! :artı:

MaxiMilliano

Üye
Muratçım geçmiş olsun abim, ama çabuk iyileş burda bi ton iş seni bekliyo :D bak seyehatlere bile gidilemiyor. Yeni sigorta bayiiliği aldık onların da eğitimleri olacak işin zor senin :D bence sen iyileşme kal orda :D şaka bir tarafa kendine dikkat et ;)

ekselans8

Üye
geçmiş olsun....

prince of hell

prince of hell

Üye
canım benim iyileşmene çok seviniyorum ama ben yorulma diye tel bile etmeye çekinirken sen maxide geziniyosun :) yat biras aaa :ah:

_GiTaRisT_

Üye
işte aşk budur..gözlerim yaşardı _KyRa_ abla .... ;)

onanat26

onanat26

Üye
Geçmiş olsun..

rapci_cariye

Üye
wala büyük geçmiş olsun kelebeğe değer wermen kendine değer werdiğini wee insan olduğunun kocaMEN 1 göstergesidir!!!!
aramıza hoşgeldin demiicem çünkü hep bizleydin allah bilir o halde bile maxicep ne durumda die düşünüosundur...? neseee şaka 1 yana seni tekrar maxicepte görmek beni sewindirdi!!!! kendine çok amma çok ii bak!!!! :)

_GiTaRisT_

Üye
ya ben buraya yazdığım mesajımda senin yaptığın güzelliği kutlamayı unutmmuşum..

bazen küçük şeylere değer verip küçük şeylerle mutlu olmak çok güzeldir..bence hayatın en anlamlı şeyleri bu küçük şeylerden oluşuyor..

kendine dikkat et..ve küçük şeylere önem vermeyi unutma. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by _GiTaRisT_@Oct 6 2005, 11:32 PM
ya ben buraya yazdığım mesajımda senin yaptığın güzelliği kutlamayı unutmmuşum..

bazen küçük şeylere değer verip küçük şeylerle mutlu olmak çok güzeldir..bence hayatın en anlamlı şeyleri bu küçük şeylerden oluşuyor..

[post=185938]Quoted post[/post]​
+1 :bravoo: :bravo:

dj_scorpion

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff+Oct 6 2005, 11:34 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(NeedLeFLuff &#064; Oct 6 2005, 11:34 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-_GiTaRisT_@Oct 6 2005, 11:32 PM

[post=185938]Quoted post[/post]​
+1 :bravoo: :bravo:
[post=185942]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

+1 :artı: :artı: :artı: :artı:

DefectoR

Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar

MaxiMilliano

Üye
Kardeşim iyileştin ise neden gelmiyosun işe bak burda bir sürü iş seni bekliyo bi Türkiye turu :D Bak Horasana söylerim iyileşti de gelmiyor diye :D Gerçi sen patronu da kafaya almışın kanka gibi geçiniyonız adam sen gittiğinden beri iddaa oynamaz oldu :D neyse kardeşim keyfine bak ben şakalaşıyorum.