Kehanet Filminin Sonu

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Kehanet Filminin Sonu
Nicolas Cage'in başrolünü oynadığı Kehanet filmini çok geç seyredebildim.Filmi izleyenlere göre anlatayım çok ayrıntıya girmeden.5O yıl önce bir kapsüle konmuş rakamlar meydana gelecek felaketleri haber vermektedir.Bunların en sonuncusu da kıyamet olacaktır.Kahramanımızın bütün çabalarına rağmen felaketler ve ölümler gerçekleşir.
Filmin sonunda kahramanımızın oğlu ve Cabel ile kahinin kız torunu Evy gizemli varlıklar tarafından alınarak göğe doğru götürülürler.Kıyamet kopar ve herkes ölür.Sadece bu iki çocuk kurtulur.Film Hıristiyanların kıyamet inancını yansıtıyor.Gizemli varlıklar melek oluyor zannımca.Çocukların dünyadan alınıp götürüldüğü yer ise cennet olmalı.Cabel(Adem) ile Evy(Havva) yeni bir başlangıç için buraya getirilmiş oluyor.Filmin sonundan çıkardığım bu.Siz de filmle ilgili yorumlarınızı burada paylaşın lütfen.

Anil-D

Anil-D

Üye
film guzeldi evet

Fenomenon

Fenomenon

Üye
filmin sonunu direk yazmışsın. filmi izleyenler olabilir. filmi izlemeyenler okumasın diye uyarabilirdin :)
filme dönecek olursak hristiyanlıkta kıyamet nasıl kopuyor bilmiyorum. belki dediğin doğru olabilir.
ama ben filmin sonunu hiç beğenmedim. çok basit kaçmış. filmin sonlarına kadar uzaylılar yok. film daha çok gerilim - korku çizgisinde gidiyor. daha sonra bilim-kurgu filmi gibi uzaylılar geliyor. bence çok saçma.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
filmin sonunu direk yazmışsın. filmi izleyenler olabilir. filmi izlemeyenler okumasın diye uyarabilirdin :)
filme dönecek olursak hristiyanlıkta kıyamet nasıl kopuyor bilmiyorum. belki dediğin doğru olabilir.
ama ben filmin sonunu hiç beğenmedim. çok basit kaçmış. filmin sonlarına kadar uzaylılar yok. film daha çok gerilim - korku çizgisinde gidiyor. daha sonra bilim-kurgu filmi gibi uzaylılar geliyor. bence çok saçma.

Biz buna spoiler diyoruz :ehe Ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasındadır bence :)

Anil-D

Anil-D

Üye
acaba seneye kaptan amerika 3 cikacakmi

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Bugünlerde izleyecektim gerek kalmadı sanırım :)
Alttarafi sonunu anlattim sonunda henri kaçırıyor sevgilisini saat kulesi var orda dovusuyolar felan kiz düşüyor yere agiyla onu kurtariyor ama sonra carka sıkısiyor agi kopuyor kiz yere dusup oluyor[emoji2] anlatmassam icimde kalirdi

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Henry kaçırıyordan sonrasını okumdadım hahaha 2 spoiler aldım sadece :kotu:

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Kehanet filminden söz etmiştim şimdi konu başka yerlere sapmış.

SHS

SHS

Üye
Filmin sonunu izlememiştim iyiki yazmışın :ehe

Film enteransdı, bu yüzden iyidi ama sonunda kendi inançlarına bağlıyolar ve kıyamet hep amerikadan kopuyo :islik

• Beğen
Tepkiler: Anil-D

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Kıyamet Amerika yüzünden kopacak dense yeridir bence.

Üst Alt