Karışık Mp3 Dinleme

Konu, 'Symbian Destek' kısmında serdar06288 tarafından paylaşıldı. Okunma: 56736 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. babacanlar bu mp3 leri listeden karışık dinleyemiyozmu ya benim tel 6630 yada böle bir program varmı mp3 programı yani dediğim bana listeden karışık çalsın istiyorum bilgisi olanlar bi aydınlatırsa beni sevinirim

Yazan: serdar06288
  2. ultramp333

3. OggPlayer , parça listesindee Shuffle Play ve Normal Play seçenekleri ile karışık veya sırayla dinleyebilirsiniz

4. İçlerinden en kalitelisi Ogg player

5. oggplayer yükledim ondada şarkının yarısında takılıyo sonraki parçaya atlıyo 6630 yeni sürümlü varmı oggplayer yada sizin tavsiye edeceğiniz bi sürümü benim kullandığım alon mp3 oda iyi ama powermp3 daha güzeldi onunda fu ll sürümünü bulamadım

6. OggPlayer 1.6.5 6630'da sorunsuz çalışıyor

7. teşekkürler gökhan arkadaşım

8. arkadaşım karışık çalmasını istiyosan illaki bi program yüklemene gerek yok 6630 zaten mp3 çalıyo. bu karışık çalma işini ise parça listesi oluşturarak çözebilirsin. parça listesine çalmasını istediğin mp3leri kaydet olulturduğun parça listesinden seçeneklere gir ordan rastgele çalmayı seç bu iş bu kadar saygılar

9. sağol be valla imdadımıza yetiştin.. eşelemeyin,eşelemeyin yahu... offffff:vur

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.