Karışık Mp3 Dinleme

Sponsorlu Bağlantılar

serdar06288

serdar06288

Üye
    Konu Sahibi
Karışık Mp3 Dinleme
babacanlar bu mp3 leri listeden karışık dinleyemiyozmu ya benim tel 6630 yada böle bir program varmı mp3 programı yani dediğim bana listeden karışık çalsın istiyorum bilgisi olanlar bi aydınlatırsa beni sevinirim

ozkanak

ozkanak

Üye
ultramp333

Gokhan43

Gokhan43

Üye
OggPlayer , parça listesindee Shuffle Play ve Normal Play seçenekleri ile karışık veya sırayla dinleyebilirsiniz

cepix

cepix

Üye
İçlerinden en kalitelisi Ogg player

serdar06288

serdar06288

Üye
    Konu Sahibi
oggplayer yükledim ondada şarkının yarısında takılıyo sonraki parçaya atlıyo 6630 yeni sürümlü varmı oggplayer yada sizin tavsiye edeceğiniz bi sürümü benim kullandığım alon mp3 oda iyi ama powermp3 daha güzeldi onunda full sürümünü bulamadım

Gokhan43

Gokhan43

Üye
OggPlayer 1.6.5 6630'da sorunsuz çalışıyor

serdar06288

serdar06288

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler gökhan arkadaşım

mkarpuz61

Üye
arkadaşım karışık çalmasını istiyosan illaki bi program yüklemene gerek yok 6630 zaten mp3 çalıyo. bu karışık çalma işini ise parça listesi oluşturarak çözebilirsin. parça listesine çalmasını istediğin mp3leri kaydet olulturduğun parça listesinden seçeneklere gir ordan rastgele çalmayı seç bu iş bu kadar saygılar

sublieutenant

sublieutenant

Üye
arkadaşım karışık çalmasını istiyosan illaki bi program yüklemene gerek yok 6630 zaten mp3 çalıyo. bu karışık çalma işini ise parça listesi oluşturarak çözebilirsin. parça listesine çalmasını istediğin mp3leri kaydet olulturduğun parça listesinden seçeneklere gir ordan rastgele çalmayı seç bu iş bu kadar saygılar

sağol be valla imdadımıza yetiştin.. eşelemeyin,eşelemeyin yahu... offffff:vur

Üst Alt