Kamerasız Nokia E51

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında king512 tarafından paylaşıldı. Okunma: 14010 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kamerasız Nokia E51

Nokia iş dünyasına hitab eden "E" serisi modellerine bir yenisini ekledi: Kamerasız Nokia E51. Aynı adlandırmalı bildiğimiz Nokia E51'den farklı olarak 2 megapiksel kamera bu modelde yok. Buna sebep olarak bazı alanlara kamera sokmanın yasak olduğu ve cep telefonunun dışarıda bırakılmak zorunda kalması gösteriliyor. Nokia bunu daha önce Nokia E50 modeli için de yapmıştı. Nokia E50; kameralı E50-1 ve kamerasız E50-2 modeli olarak çıkmıştı. teknomag.com

< Resmi açmak için tıklayın >

Telefonun E-Mail özelliklerinden Nokia Intellisync Wireless Email ve Mail for Exchange sayesinde Microsoft Exchange Server üzerinden hizmet almak mümkün. 2008'in ilk yarısında çıkacak kamerasız E51 yurtdışı için vergiler hariç 250 euro olacak. İşin ilginciyse piyasadaki kameralı E51'in bundan daha düşük bir fiyata satılıyor olması (yurtdışında). Yani kameraya değil kamerasızlığa daha fazla para vermek gerekecek.

Yazan: king512
  2. bence kamerasız bi işe yaramaz..

3. bencede kamera olmayınca bi anlamı kalmaz

4. bence 1 altını al &#8364;50:D

5. kamersız bi işe yaramaz

6. bence yatılı bir öğrenci için çok iyi bir telefon

7. Kardeşim saçmasapan bir söz söylemişsin:"..uygun fiyata alınır." Ne bu şimdi bu sözü sen söyleyemezsin,satan kişi söyler:"Uygun fiyata satılır!" gibi..Benim elimde bu telefon var,tertemiz,ben önüme milyarları dökseler de yine bu telefonu satmam;elinde bu telefon olan varsa eminim ki kolay kolay satmayacaktır.Boşuna yorulma,satan varsa da telefonda bir bozukluk vardır!:oke:

Kamerasız Nokia E51 konusuna benzer içerikler

1. nokia e51 yardım ( 27 Ekim 2008 | Cep Telefonları Genel )

arkadaslar bnde nokia e51 var ve int. Uzerinden film,fragman vs. İzleyemiyorm yardimci olabilecek varmi...?
  2. nokia e51 ses sorunu ( 14 Haziran 2009 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar telefon görüşmesi sırasında ses çok az geliyor konuşma sırasında sonuna kadar açıyorum ama yine az arkadaşın telefonunda konuşulanı gayet rahat duyuluyor ama benim telin sesi az çıkıyor. hoparlörü etkinleştiriyorum ama o zamanda...
  3. Nokia E51 kamerasız modeli lazım ( 14 Eylül 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Nokia E51 in kamerasız modeli lazım.Temiz kullanılmış şekilde elinde olan varsa uygun fiyata alınır. Siteye pek giremiyorum iletişim için [email protected] adresine mail atınız.
  4. nokia e51 intrnet kesintisı ?? ( 6 Haziran 2012 | Symbian S60v3 Destek )

merhaba arklar ben e51 i nokia pc stuit le pc ye bglıyorum modem olarak ayarlıyorum tamam hersey guzel nete griorum ama 30 dk sonra fln bglantı kesilior tekrar bglan dıorum bglanmıor tekrar bglanmam icın pcyi resetlemem gerekıor nedeninı blen varmı ?
  5. İstek Nokia E51 ( 29 Eylül 2013 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaşlar elimde bir adet nokia e51 var ancak dili ingilizce, türkçe yapmam lazım konuların çoğu çöp olmuş bana sağlam navifirm ve jaf programları lazım; elinde olan yüklerse çok sevinirim telefon bi tanıdığımın, rica etti yardımlarınızla...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 21:23:00