Kameramın driverini kaybettim ve internette yokkkk

Konu, 'PC Yazılım Destek' kısmında cep6600 tarafından paylaşıldı. Okunma: 302 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kameramın driverini kaybettim ve internette yokkkk

yardım edin lütfen

Yazan: cep6600
  2. "Kameramın driverini kaybettim ve internette yokkkk"

Basligi ile ayrinti vermeden "yardım edin lütfen" diyerek sana nasil yardimci olabiliriz? Lutfen biraz mantikli ol ve problemini cozebilecek kisilerin anlayabilecegi sekilde bir konu acmaya ozen goster.

Kameran uzerinde yada kablosunda bir etiket seklinde herhangi bir Marka, model, seri no bilgisi yok mu?

Yoksa;

Kamerayi bagla ve aygit yoneticisinden tanilanamayan usb aygitin uerinde sag klik > ozellikler'e tikla. Acilan pencereden

ayrintilari sec ve oradaki sekmeden cihaz ayrintilarini sec. Cikan bilgileri kopyala ve google da arastir. Yada burada paylas ki yardimci olabilelim. :oke:

Mad EagLe bunu beğendi.
  3. Kameranın altına bakın. Orada yazan yazıyı , rakamları vede marka modeli buraya atın ki yardımcı olalım. Yoksa sarı çizmeli mehmet ağa misali dön babam dön yapmayalım..

Kameramın driverini kaybettim ve internette yokkkk konusuna benzer içerikler

1. İnternetten indirilen kameralar ( 2 Mayıs 2008 | PC Yazılım Haberleri )

Kendinize bir fotoğraf makinesi üretmek istiyor musunuz? İşte size adım adım bir rehber... Resimlerle: Şablonlar, kameralar ve örnek fotoğraflar Teknolojide yaşanan hızlı gelişimin kendini en fazla hissettirdiği alanlardan biri, hiç kuşkusuz...
  2. Hafızasını kaybetti, ve... ( 4 Haziran 2010 | Haber Köşesi )

İngiltere'de yaşayan 42 yaşındaki Mark Scott nadir rastlanan bir hastalık yüzünden hafızasını kaybetti. Hafızasını kaybetti, ve... Evinin yakınlarındaki hastaneye kontrole giderken ortadan kaybolan iki çocuk babası Scott'ın yakınları...
  3. Ve Nokia tahtını kaybetti... ( 26 Temmuz 2011 | Symbian^3 Genel )

Ve Nokia tahtını kaybetti... Ve cep devi Nokia artık birinci sırada değil! Onu geçip birincilik tahtına kurulan dev ise... [IMG] Nokia, telefon satışlarında Apple'ın gerisinde kaldı. Nokia, yılın son çeyreğini yaklaşık 487 milyon...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:49:47