kalan mb mı nasıl öğrenicem...? Acil

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında haselektor tarafından paylaşıldı. Okunma: 8569 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kalan mb mı nasıl öğrenicem...? Acil

100 mb netim var şuanda sana özel die bi mesaj geldi 100 dk konuşma 100 mb net 100 sms ama bunların ne kadar kaldıgnı bilmiyorum nasıl öğrenebilirım ?

Yazan: haselektor
  2. *7000# tuşla ordan çıkması lazım

kalan mb mı nasıl öğrenicem...? Acil konusuna benzer içerikler

1. Vodofone de 100 mb paket kazandım kalan mb yi nasıl bakacam

Vodofone de 100 mb paket kazandım kalan mb yi nasıl bakacam acele yardım edin arkadaslar
  2. kalan mb nerden ogrenebilirim

yeni 3g li cihaz alınca 3g cihaz yazıp katıldığımız kampanyadaki kalan mbleri nerden ogrenebilirim bir de 200 tlden kalan tl yi
  3. Nokia e71'deki versiyonu nasıl öğrenicem

arkadaşlar ben nokia e71 aldım ama bunun versiyonu falan nerden öğreniliyor..? 500.21.009 02-06-2010 RM-346 C Nokia E71-1 (08) *#0000# yapınca bu yukarda yazdıklarım çıkıyor.acaba versiyonu nedir bunun??şimdiden yardımcı olan arkadaşlara...
  4. Kalan mesaj hakkımızı nasıl öğreneceğiz? Acil Yardım...

Merhaba arkadaşlar.Ben vodafone 500 mesaj paketini kullanıyorum.Ancak ne kadar mesaj halkımın kaldığını nasıl öğreneceğim acaba.Bunu bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Heidye dakikamı nasıl öğrenicem yarım!!!!!

arkadaşlar ben türkcell faturalı hat kullanıcısıyım tarifem genç tarife 120 dk hediyem vardı kaç dk hediyemin kaldığını nasıl öğrene bilirim lütfen yardım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 16:51:37