1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

kalan dakika bilgisi

• 26 Ocak 2011
  • 17368 Okunma
  • 4 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar faturalı hat kullanıyorum. 1200 dakikalık kamu tarifesinden. Önceden de bu tarifedeydim ve her konuşmanın sonunda ekrana mesaj geliyordu kalan dakikanız şu ve şu güne kadar kullanılabilir diye. ama şimdi gelmiyor. müşteri hizmetlerini aradım faturalı hatlarda öyle bilgilendirme gelmiyor dedi. ama yanı başımdaki arkadaşımda aynı tarifede olmasına rağmen geliyor. bunun bana da gelmesi için acabe ne yapmam gerekiyor bir bilenininz var mı acaba

2. Dakika sorgulama

Ne kadar bedava dakikanız kaldığını KAMU DURUM yazıp 2022'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Ama Bu Herzaman Rahat 16 saat te bir güncellenir sana tavsiyem telefonunda mutalaka arama sayacı vardır ordan takip et her ay sıfırla..

3. teşekkürler

4. UMH

UMH
    arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bende vodafone genç avantaj tarifesindeyim vodafone sitesinde kalan dakika ve sms bildirimlerini öğrenmek için *456#1116# yes tuşuna basıp sorgulayabilirsiniz ayzıyor ama ikigündür hep 500 dk 5000 sms im var gözküyor bunu nasıl düzeletebilirim ?

5. slm online işlemlerden veya uygulamada ana sayfada gir ucretsiz kaç dakika kaldı güncel tutarını ögren .

Yüklüyor...