Kağıt kesme sanatı

Sponsorlu Bağlantılar

Aziz™

Aziz™

Üye
Kağıt kesme sanatı

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 900x1200 ve 406KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 850x837 ve 161KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 799x788 ve 194KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 900x833 ve 291KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 900x886 ve 257KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 900x932 ve 307KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 900x1148 ve 318KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x781 ve 205KB.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 900x903 ve 222KB.

• Beğen
Tepkiler: ebuş..., Lord_oF_Dark, ***BlackrosE*** ve 1 kişi daha

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
harika ya

Unstable01

Unstable01

Üye
süper yapmışlar valla..

JrSparrow

JrSparrow

Üye
çok teşekkür ederim ama bu snatın adı origami değil mi ??

JrSparrow

JrSparrow

Üye
tmm şimdi oldu bn ikisinide benzettim :) tşkler bilgi için

--------------- Ekleme ---------------

tşkler bilgi için ikisinide aynı sanıyordum :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Onlar kağıtmı şimdi ya vallah yapanlara helal olsun

Aziz™

Aziz™

Üye
evet kağıt mert:)

Aziz™

Aziz™

Üye
sağol kardeşim:)

WitchKing

Üye
resimler gözükmüyokiiiiiiiiiiii :hmmm

Aziz™

Aziz™

Üye
gözükmüyormu :hmmmbende cam gibi gösteriyor maşallah:D

ebuş...

ebuş...

Üye
muhteşem bende kağıt kesme değilde katlamayla uğraşıyorum :)

Aziz™

Aziz™

Üye
origami sanatı çok güzeldir...:)

Üst Alt