Kadınlar aldatan erkek seviyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
Kadınlar aldatan erkek seviyor
Kadın genleri çocuğunu doğurabilecek testosteronu yüksek erkekleri beğeniyorlar.

Kadın genleri çocuğunu doğurabilecek güçlü kuvvetli bu özellikleri barındıran testosteronu yüksek erkekleri beğeniyorlar.

Testosteron kadınlarda ve erkeklerde libidoyu (cinsel dürtü) belirliyor. Bu da aslında genlerimizin bir maşası. Yani kadın genleri çocuğunu doğurabilecek güçlü kuvvetli kadınını ve yuvasını koruyabilecek erkekleri arayıp duruyor ve bu özellikleri barındıran testosteronu yüksek erkekleri beğeniyorlar.

Testostoronu yüksek erkekler ise aynı şekilde soylarının devamı için tüm güçlerini dünyayı döllemeye harcadıklarından bağımsız tipler oluyorlar..! Veee kadınlara "Ben niye bu adama çattım şimdi? O kadar efendi adam varken gittim bunu buldum" diye hayıflanıp durmak kalıyor. Yani bir anlamda kadınlar aldatan erkek seviyor!

Peki bu testosteronu yüksek adamlar nasıl oluyor?

Yüksek testosteronlu erkeklerin ortak özellikleri fethetmek sahiplenmek yönetmek ve hükmetmek. Onlar iktidar sahibi olma ve iktidarı ellerinde tutma eğilimindeler. Uzlaşmacı değiller. Değişimden yanalar hareketliler. Bağımsızlar. Topluluklarla birlikte olmaktan hoşlanıyorlar. Neşeli olmaya açıklar. Onlar kendi yollarını kendileri çizen erkekler. Kendi hayat planlarını kendileri yapıyor kendi oyunlarını kendileri oynuyorlar. Başkalarının verdiği rollerden hoşlanmıyorlar. Figüran olmak istemiyorlar. Vazgeçmiyorlar pes etmiyorlar...

Yüksek testosteron seviyelerine sahip olan erkekler bağlanmakta zorlanırlar!

Çünkü testosteron bağlanmaya teşvik eden vasopressin ve oksitosin adı verilen kimyasalların salgılanmasını baskılar.

İşte bir erkeğin yüksek dozda testosterona sahip olduğunu gösteren işaretler:

• Güçlü kaşlar
• Kemikli elmacık kemikleri
• İnce dudaklar
• Belirgin çene hatları
• Geniş omuzlar
• Kaslı vücut
• İşaret parmağından daha uzun yüzük parmağı

Yukardakı Maddelere bak yaa sıparıs gıbı :/
Önce ´´ADAM´´ olsun yeter ;)

kpln04

kpln04

Üye
fantazi abicim bunların hepsi:nono:

maleguard

maleguard

Üye
sonuncu belirtilerde kas fazla yok ama yinede baya var tek fark bu ben aldatırmıyım yani :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt