Kaç Yıl Oldu? 3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Kaç Yıl Oldu? 3
Tansu Çiller' benzemek için estetik ameliyat olan manken Çiğdem Savaş, taburcu olduktan sonra "Şu anda aslana benziyorum." diyeli 4 yıl...

Manken Doğa Bekleriz, cinsel fantezileriyle ilgili bir soruya, "Şömine bacası olabilir..." cevabını vereli 6 yıl...

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, "Bahçede havuzun bir köşesinde çıplak bayan heykeli var. Baktım bana olağanüstü geldi bayan heykeli. Resmen seks aklına geliyor. Özür diliyorum, insan kaptırıyor kendisii, tahrik oluyorsunuz. Döndüm, öbür tarafına gittim heykelin. Aptallaştım, şok oldum. Bebek var kucağında kadının. Bebeğini emziriyor bir anne. Sanat bu işte! Allah kahretsin!" sözleriyle sanatın gücünü açıklayalı 7 yıl...

Hakan Şükür Güney Kore'yle oynanan üçüncülük maçında 11. sanyede gol atarak Dünya Kupası'nın 82 yıllık tarihinde en erken gol atan futbolcu unvanını alalı 10 yıl...

Hindistan Milli Takımı, oyuncularının çıplak ayakla oynama isteği reddedilince, Dünya Kupası'na katılmaktan vazgeçeli tam 62 yıl olmuş.

tempestshine

tempestshine

Üye
Ovv :blink:

doctorrr

doctorrr

Üye
hayyyy :D

Adilx05

Adilx05

Üye
Hindistan Milli Takımı, oyuncularının çıplak ayakla oynama isteği reddedilince, Dünya Kupası'na katılmaktan vazgeçeli tam 62 yıl olmuş.

Çıplak Oynamanın Mantığı Neymiş Acaba
:kop:

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap

Çıplak Oynamanın Mantığı Neymiş Acaba
:kop:

:kop2: Çok Saçma Adamlar Bu Yüzden Dünya Kupasına gitmiyorlar :D

muhammet966

Üye
Başbakanda Dovos'a bir daha gelmem diyeli 2 yıl oldu :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
deniz baykalin "halk tayyibe %50 yi gecirmeyerek tepkisini gosterdi diyeli kac yil olmustu

tarxhn

tarxhn

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...