kablolu interneti telefon interneti olarak kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
kablolu interneti telefon interneti olarak kullanma
merhaba masaüstü bilgisayar kullanıyorum modemde hiç bir wireless desteği yok ve telefonda bu interneti kullanmak istiyorum googleda arama yaptım fakat binlerce gereksiz bilgi kirliliği var birebir olarak yardımcı olucak var mı ?

Kytos

Kytos

Üye
Connectify programının tam sürümüyle yapabilirsin veya win7 kullanıyosan yine yapabilirsin programsız

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Connectify programının tam sürümüyle yapabilirsin veya win7 kullanıyosan yine yapabilirsin programsız

Windows 7 ile denicektim fakat.
kablosuz otomatik yapılandırma hizmeti wlansvc çalışmıyor diye hata aldım cmd ekranından sanal ağı kurmaya çalıştığımda :(

Kytos

Kytos

Üye
Pek bilgim yok laptop da yapiyodum ben. Sen yine de connectify i dene bi

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
Connectify is görüyor denenmistir

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Win xp kullaniyorum. Arada ihtiyacim oluyor connectify nin kurulumu hakkinds bilgi verebilir misiniz?

Kytos

Kytos

Üye
Win xp kullaniyorum. Arada ihtiyacim oluyor connectify nin kurulumu hakkinds bilgi verebilir misiniz?

Internetten trial versiyonunu bul. Bilgisayarı açtığımda vereceğim kullanıcı adını ve ******i girip programı tam sürüm yap. Gerisi basit. Ağ ismi ve şifre belirleyip starta bas :)

bayon

Üye
arkadasim o program xp de çalışmıyor ayrıca arkadaşın pc de wireless yok diyo interneti nasıl paylaşacak bilmeden etmeden yanlis yönlendirme yapıyorsunuz

- - - Eklendi - - -

burda da yazıyor www.maxicep.com/pc-symbian-3-cep-baglanti-araclari/bilgisayardaki-interneti-telefona-verme-cozum-connectify-hotspot-pro-4-2-0-26-088-a-728486.html

kcr

Üye
Windows 7 ile denicektim fakat.
kablosuz otomatik yapılandırma hizmeti wlansvc çalışmıyor diye hata aldım cmd ekranından sanal ağı kurmaya çalıştığımda :(

Denetim masasından yönetim araçları oradan da hizmetler'e gir. Kablosuzla ilgili hizmeti aktif et, otomatik çalışma özelliğini de aç, çalışması lazım. Pc'de kablosuz özelliği yoksa telefonu kablosuzla kullanmak istiyorsan kablosuz adaptörü alman gerekiyor. Pahalı bir şey değil hatırladığım kadarıyla. Usb ile bağlayıp girmek istersen o da oluyormuş. Root da gerekiyor:

http://www.maxicep.com/android-modi...erneti-usb-ile-androidde-kullanma-611053.html

arkadasim o program xp de çalışmıyor ayrıca arkadaşın pc de wireless yok diyo interneti nasıl paylaşacak bilmeden etmeden yanlis yönlendirme yapıyorsunuz

- - - Eklendi - - -

burda da yazıyor www.maxicep.com/pc-symbian-3-cep-baglanti-araclari/bilgisayardaki-interneti-telefona-verme-cozum-connectify-hotspot-pro-4-2-0-26-088-a-728486.html

Kablosuz özelliği modemde yok diyor. Pc'de olup olmadığını belirtmemiş.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
ups

ney27

Üye
merhaba masaüstü bilgisayar kullanıyorum modemde hiç bir wireless desteği yok ve telefonda bu interneti kullanmak istiyorum googleda arama yaptım fakat binlerce gereksiz bilgi kirliliği var birebir olarak yardımcı olucak var mı ?
bilgisayarına kablosuz ag anteni kur ( derken wifi alıcı anteni almalısın)
arkadaşın dedigi programı kur yalnız bazı romlarda bu programın yayını tesbit edilemedigi için baglanamıyor

ayrıca bu program xp de çalışmaktadır belki bazı versiyonların da sıkıntı olabilir ancak
benim hurda hb labtopda xp professional sp3 yuklü bu programı 2 senedir kullanıyorum

Üst Alt