kablolu interneti kablosuz olarak eve dağıtmak

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında FURKAN418 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1560 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kablolu interneti kablosuz olarak eve dağıtmak

komşudan kablo ile gelen internet bilgisayarıma bağlı ben bu interneti kablosuz olarak evime dağıtmak istiyorum bunun için AP mi gerek yoksa ROUTER mi?

- - - Eklendi - - -

yardımcı olabilecek kimse yokmu

Yazan: FURKAN418
  2. wifi bulucumu ne bişey deniyo 35 tl yte satılıyo pc nın usb bölümüne takıyosunuz vın gibi görev görüyo ondan lazım heralde

3. ap ile dagıta bilirsin

4. teşekkürler

kablolu interneti kablosuz olarak eve dağıtmak konusuna benzer içerikler

1. Kablolu interneti Kablosuz Olarak Paylaştırmak...

arkadaşlar benim 1 laptop (vista) ve 1 masaüstü (xp) pc var . Masaüstü pc ye kablolu internet bağlı ve kablosuz (wifi) özelliğide bulunmakta. Yapmak istediğim kablolu gelen interneti ağımdaki diğer pcnin görmesi ve laptopunda internete...
  2. Kablolu interneti kablosuz olarak dagitmak

Merhaba arkadaslar.Suanda evde degilim ve burada wireless yok kablolu internet var.Ben bu interneti kablosuz olarak dagitip laptobumdan, tv'den, ipod'dan vb. internete kablosuz olarak nasil girebilirim? Hangi programlari onerirsiniz? Not:...
  3. Pc deki interneti kablolu olarak telefona baglama

Normal wifi kullanarak internete baglanabiliyorum ama pc den kablolu olarak internete baglanabilir miyim bunu ogrenmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim :D
  4. kablolu interneti telefon interneti olarak kullanma

merhaba masaüstü bilgisayar kullanıyorum modemde hiç bir wireless desteği yok ve telefonda bu interneti kullanmak istiyorum googleda arama yaptım fakat binlerce gereksiz bilgi kirliliği var birebir olarak yardımcı olucak var mı ?
  5. Kablosuz Modeme Kablo Takıp Kablolu,wifi Olarak Kullanmak Yardım

arkadaşlar benim bilgisayara bağlı kablolu internetim var teyzemin kablosuz modemi taktım wifi olarak çekti şifreyi girip denemedim wifi yı ama masaüstünden girince ttnet sayfası çıktı ayar istedi telefon no bilmem ne gibi ne yapabilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 20:53:16