Kabartma Harita Nasıl Yapılır?

Konu, 'İlköğretim ve Liseler' kısmında Albert Einstein tarafından paylaşıldı. Okunma: 3375 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kabartma Harita Nasıl Yapılır?

KabartmaHaritanın nasıl yapılabileceğine dair bir sunum. Bu sunum Sabancı Üniversitesi Eğitim Reformu girişiminin düzenlediği ulusal ve yerel konferanslarda sunuma değer bulunmuş ve bir çok meslektaşımızla paylaşılmıştır. Görmeyenlerinde faydalanması dileğiyle.
    < Resmi açmak için tıklayın >
    Not: Zipli dosyanın içindeki videolarla sunumu aynı klasörde tutun böylece sunum içindeki videoları izleyebilirsiniz.????:

????:

Dosya Linki :

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Yazan: Albert Einstein
    schneider17 ve seloxa bunu beğendi.
  2. rwerwe

Kabartma Harita Nasıl Yapılır? konusuna benzer içerikler

1. Kabartma Harita Nasıl Yapılır? ( 23 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

KabartmaHaritanın nasıl yapılabileceğine dair bir sunum. Bu sunum Sabancı Üniversitesi Eğitim Reformu girişiminin düzenlediği ulusal ve yerel konferanslarda sunuma değer bulunmuş ve bir çok meslektaşımızla paylaşılmıştır. Görmeyenlerinde...
  2. Uygulama Yardim (Swap Nasıl Yapılır) ( 3 Temmuz 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Arkadaslar telefon.x10 ram 256 kasma oluyor bu yüzden swap yapicam ama nasil yapılıyor ve rami ne.kadar arttirabilirim
  3. Tavsiye Öznitelikler Nasıl Yapılır ( 6 Ekim 2013 | Android Genel )

Arkadaşlar daha önceden Symbian da dosya yöneticileri ile nitelikler de gizle salt okunur gibi bölümleri yapabiliyor duk android de bu işlemi nasıl yapıyoruz bilen varmı
  4. Acılı Ekmek Nasıl Yapılır? ( 23 Ekim 2013 | Hamur İşleri - Makarna - Pilav )

Resimli Acılı Ekmek Tarifi Acılı ekmek özellikle doğu anadolunun sevilen hamurişleirnden. BU nefis hamurişini hazır ekmek hamuruyla yapabileceğiniz gibi aşağıdaki tarifi kullanarak da hamurunu hazırlayabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun......
  5. Yardım Rom Nasıl Yapılır ? ( 22 Kasım 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar CyanogenMod temalarından sıradanlığından sıkıldım artık 4.2.2 veya 4.3 touchwiz rom istediğim için rom hazırlamak istiyorum. Ubuntu kurdum android SDK , java vs herşeyi kurdum fakat nasıl hazırlayacağımı nereden başlayacağımı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 0:25:10