java oyun ve program yüklemek...

Sponsorlu Bağlantılar

salperde

salperde

Üye
    Konu Sahibi
java oyun ve program yüklemek...
arkadaşlar luxus v97 marka telefonuma oyuyn yüklemek istiyorum java desteklidir ne yapılması gerekiyor?:allalla:

• Beğen
Tepkiler: kamanlioguz, _iceboy_, 197442 ve 1 kişi daha

salperde

salperde

Üye
    Konu Sahibi
kimse bilmiyormu yani?:off:

ruva

Üye
benim bildiğim çin telefonlarına oyun tema yüklenmiyor

salperde

salperde

Üye
    Konu Sahibi
demekki çin telefonlarını fazla tanımıyorsunuz...:nono:java destekli olanlarda var buda onlardan biri...

teomanata

Üye
tridentlerde bellek gibi görünüyor, bilgisayarımdan gir ana klasörünün içine jar dosyasını yapıştır,
telefonda jar dosyayı göreceksin ordan seçince yükle çıkıyor, yükleniyor,
ama dediğin telefonda nasıl bilmem, bende wt-3 var , onda öyle

salperde

salperde

Üye
    Konu Sahibi
tabiki yeni versiyonlu markalar çıktı onlara yükleniyor...:yuru

mali1001

Üye
tridentlerde bellek gibi görünüyor, bilgisayarımdan gir ana klasörünün içine jar dosyasını yapıştır,
telefonda jar dosyayı göreceksin ordan seçince yükle çıkıyor, yükleniyor,
ama dediğin telefonda nasıl bilmem, bende wt-3 var , onda öyle

saol arkadaş dediğin gibi yaptım oldu

erdemkılıç

Üye
ya arkadaşlar benim n97 telefonuma program yüklüyorum çalıştır mıyor yardımcı olacak var mıı::)

rıdvan bunlu

rıdvan bunlu

Üye
annycool

angelman03

angelman03

Üye
arkadaşlar java destekli çin telefonlarda hafıza kartının içine java diye yeni bir dosya açın tel i pc ye bağlayınca .jar dosyalarınızı yeni açtığınız java dosyasına atın.telden java dosyasın açtığınızda dosyaya ne attıysanız oyun prog .vs kur diyorsunuz nereye kurulmasını istediğinizi soracak hafıza kartını seçin(tel hafızası çabuk doluyor.)devam deyip kurulumu bitirin.size çalıştırıp çalıştırmayacağınızı soracak çalıştır dediğinizde kurduğunuz program açılacaktır.

yasarmegas

yasarmegas

Üye
ya siz bu n97 çakmalarda yani w97 lerinizde sis uzantılı dosya açmayı denedinizmi bende açılmıyo yardım

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
çin malı telefonlar yazılım desteklemezler

_enqin_

_enqin_

Üye
arkadaşım telefonun markasını bilmeden bişe diyemem

saanne26

Üye
ya arkadaşlar ng k400 telefon var onun için tema oyun hiçbişe yok

oktay1991123456

Üye
arkadaşlar bende samsung s5233w var buna nasıl oyun yüklerim yardımsı olursanız sevinirim

e1b1

e1b1

Üye
güzel

--------------- Ekleme ---------------

aynen

solak6469

Üye
arkadaşlar java destekli çin telefonlarda hafıza kartının içine java diye yeni bir dosya açın tel i pc ye bağlayınca .jar dosyalarınızı yeni açtığınız java dosyasına atın.telden java dosyasın açtığınızda dosyaya ne attıysanız oyun prog .vs kur diyorsunuz nereye kurulmasını istediğinizi soracak hafıza kartını seçin(tel hafızası çabuk doluyor.)devam deyip kurulumu bitirin.size çalıştırıp çalıştırmayacağınızı soracak çalıştır dediğinizde kurduğunuz program açılacaktır.

aynendediğiniz gibi kuruyor fakat tam oyun açılırken donup kalıyor sebebini biliyormusunuz bilipde paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

veemre

Üye
başka oyun ve programlar dene arkadaşım. Telefonun işlemcisi yetersiz kalıyor olabilir ya da görüntü çözünürlüğü yüksek kaçtığı için açılmamış da olabilir. Başka yazılımlarla denersen durum anlaşılır.

solak6469

Üye
olabilir birde öyle deneyeyim . teşekkür

eshqiua

Üye
öyle yaptım ama oyun ekranda yarım açılıyor bi kaç tanesi öyle oynanıyor ama açılıp devam etmeyenlerde var...

Üst Alt