Java Hesap Makinesi - Nokia Hesap Makinesi Kaybolanlar buradan indirebilir. Önizlemeli

Konu, 'Java Uygulamalar,Programlar' kısmında degerli43 tarafından paylaşıldı. Okunma: 48324 | Cevaplanma: 93

1. Orjinal Hesap Makinesidir.
    Eğer mevcut kurulu hesap makineniz, menüden kayboldu yada yanlıslıkla silindiyse, aşağıdakini kurabilrisiniz.

Yorumları Bekliyorum.:oke:
    :sn:

İNDİR

< Resmi açmak için tıklayın >

2. çok saol bilader, arkadaşımın telefonunda kaybolmuştu şimdi ona bir sürpriz yapayım
  3. bende 6125 var fakat verdiğin program bende calışmadı ne yapabilirim???
  4. nasıl bi hata verdi?
  5. nezamandan beri aradıgım bir şeydi çok çokkk teşekkür
    :heyo:
  6. kurdum ama rakamlar çıkmıyor :(
  7. program 6300,6233 gibi 240x320 ekranlarda çalışıyor. 3220de çalışmayabilir.
  8. önizleme eklendi...
  9. Ya benim telefonum 6300 ama bende Açılmadı neden?

--------------- Ekleme ---------------

CEvap yazarsanız sevinirim
  10. Verdiği hatayı söyle ona göre çözüm bulayım
  11. Saolasın Kardes Benim de Geçenlerde Gitti Ya Hesap MakinesixD

--------------- Ekleme ---------------

Ya Bişey de Yapmadım Ya Bi Baktım Bilinmiyor Yazıo.Bende Arıodum Buldum.Saolasın
  12. hesap makinesi eger telefona başka hasap makinesi yükleyip silersen kayboluyor arkadaşlar telefonunuzda warsa orjinal dahi olsa yüklemeyin silince hesap makinesi kaybolur tekrar orjinali yükleyince çıkar ama yüklediginizi galeriden silmemeniz gerekir
  13. Sağol tsubasa allah razı olsun
  14. Hay Allah razı olsn sendn ya :D telefonumdan hesap makinesi bi anda kayboldu :S ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum :D tşk.ler:oke:
  15. Saol kardeş
  16. cok saol normalde war ama sınaw ıcın cosine we sine lazımdı ii oldu:D tesekkurler...
  17. çok teşekkürler.
  18. Teşekkürler ben silmiştim yanşıslıkla
  19. arkadaşlar hazırlayanın emeğine sağlık harika olmuş benimde hesap makinam silinmişti bu süper oldu teşekkür ederim
  20. çok teşekkürler iddaayı hesaplamak için çok iyi oldu
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. Nokia hesap makinesi indir

,
  2. Nokia x2 hesap makinesi indir

,
  3. nokia 2700 hesap makinesi silindi

,
  4. X3 hesaplama indir,
  5. telefona hesap makinesi indir,
  6. Nokıa x2 01 hesap makınesı ındır,