Java hatası : İçerik Boyutu Çok Büyük (c3053)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wzedlare

Üye
    Konu Sahibi
Java hatası : İçerik Boyutu Çok Büyük (c3053)
Ben samsung gt c3053 model telefonu kullanıyorum.300kbden yukarı java uygulaması kurmak istediğimde " Java Hatası.İçerik Boyutu Çok Büyük." hatasını alıyorum.Heryeri aradım dediğiniz kodu girdiğimde " Geçerli karakter yok." hatasını alıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim :(

Wzedlare

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardım :(

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
telefonun çalıştırma kapasitesi o kadardır çünkü sanıyorum java telefonlarda 700 800 kb önbellek var birde kurtulun şu javalardan ya en azından basit bi symbian kullanın rahat edin

CILGINTURK

Üye
samsung 5270 kullanıyorum aynı hata bendede varDI bende aradım dolu yeri ama bulamadım opera 7 yi bile açmıyordu java hatası dıyordu ama kodu yazdım ayarladım oldu jar uzantılı dosyaları acıyor 500 kb olsa bile

Wzedlare

Üye
    Konu Sahibi
Ah şu Samsung :S

CILGINTURK

Üye
ben hallettım bu sorunu açıkladım da fakat dolu kısı bakıp 1 yorum yazan olmadıgı ıcın SİLDİM geri

15097

15097

Üye
Bir kod yazılıyordu ama kodu hatırlamıyorum :ah

Wzedlare

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu kodu bilen?

Wzedlare

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen çok lazım o kod opera mini 7 kurmam lazım

smith-11

Üye
arkadaşlar malesef c3053 te kod açma yok ben 2008 den beri bu telefonu kullanıyorum araştırmadıgım site okumadığım yazı kalmadı ama çözüm yok ne yazıkki kendi resmi ıngilizce sitesinde bile vermemiş oyun ve program yüklemek isteyen arkadaşlara kendimce bir çözümüm var telefondan internete girip 128x160 aramak istediğimiz şey ve en son jar yazıp arıyoruz mesela 128x160 fifa 2012 jar yaz ara çıkan sitelerden jar olan uzantılı olanı yüklüyorüz ve işlem tamam ben bu sayede hemen hemen her oyunu yükleyebiliyorum ama 300 kb altında olmak şartıyla iyi eğlenceler

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar lütfen çok lazım o kod opera mini 7 kurmam lazım

kardeşim bende yüklemek için çok çalıştım ama 7 yi yükleyemiyorsun opera mini resmi sitesinden diğer indirme seçeneklerine gel opera mini 4.4 ü yükle bende onu kullanıyorum

mehmet4413

Üye
ya lg t310 dada belirli bir boyuttan sonra aynı hatayı veriyor anlamadım gitti android'e geçsekde kurtulsak :aha:

smith-11

Üye
eğer androide geçmek istemiyorsan git nokianın symbian sistemi güçlü bir telefon al ister oyun ister program yükle nokia oyun program vs hepsini çok iyi bir şekilde çalıştıran yok kb sınırı yok geçersiz biçim gibi hataların çok düşük olduğu bir telefondur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...