jar uzantılı java flash player

Sponsorlu Bağlantılar

mxzombi92

Üye
2. LİNK KIRIK :s

safak0025

Üye
teşekkurler

xçene

Üye
indirdim ama dosya bozuk diyor luxus M9 kullanıyorum uygun olanı varmıdır.?

bravehuso

Üye
teşekkürler java destekli proğramlar da işletim sistemi yok sadece java destekleyebilecek kadar üzerinde bir proğrama sahip geriside yalan diyorsun eyvallah teşekkürler .bende ANNYCOOL M9 varsadece bir proğram üzerinden download yapıp videoyu ancak öyle izleyebiliyorum oda kalitesiz bir 3g desteği kötü ya çok kötü (n97 var arkadaşta hd videoları seyrediyor çok rahat ) ATASÖZÜ:ucuz etin yahnisi adamı bayarmış boğulursan büyük denizde boğul ANLAŞILDI çok teşekkürler arkadaşım sağolasın .

necobey

Üye
çalışmıyor:(

kıllıcocuk

Üye
abicim madem çalışmıyo nneden koyuyonuz oraya adamın asabını bozmayın len

albideburdan

Üye
arkadaşlar şimdi çin malı telefonlarda biz video ları izleyemiyormuyum yani. yokmu java destekleyen video izlenilmesini sağlayan bir program yokmu böle bi programı kullanan babayiğit?

kol@j

kol@j

Üye
kardeş kaç zamandır aradığım program ama link 1 engelli
link 2 ise virus uyarısı veriyo ne yapabilirim teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
sen indir sonra da anti vürüsle tararttır

eremgunes

eremgunes

Üye
Linklerde Sorun yok. Virüs programını kapatıp dene :)

SilentOne

SilentOne

Üye
yani link de sorun yok :D

aliefecan

Üye
Eywallah ne zaMANDIR ARIYORDUM :)

dellycocuq

Üye
birader ben kurdum jar dosyası bozuk diyo...

SilentOne

SilentOne

Üye
herkez s40 telleri s60 gibi sanıyoo s40 a da program açarsın ama yükleyemessin sadece açarsın oyuz den s40 la aç kullan ve kapat özlleiqi vardır ...

kanka29

Üye
3600 slide da çalışıoyr beyler

yuvalı

Üye
peki telefona ram yükleyebilirmiyiz!!!!!!

tahamcd

Üye
::D yuhhhhhhh normal bilgisayar flash player exe den çevirmiş :D bu mümkün :D ama sadece görüntüsünü jar yapabilirsiniz içerigini yapamazssınız yani tele attıgınızda çalışmas görmek isteyenler bu indirdiginiz flash ı winrara koyun sonra o klasör içindeki flasha sag tıkla yın göster olcak göster diyin size mani festini açıcak altta zipi war ordan tıklayın neyden çevirdigini görürsünüz :D yani olumsuz

görkemli01

görkemli01

Üye
Saol kardeş ii şallah çalışır :oke:

--------------- Ekleme ---------------

açmıyo

:heyo:

merhaba ben hakan nokia.e71 bende telefonuma jar uzantili flash player ariyorum telefonumla internete baglandigimda buradaki videolari seyredemiyorum senin programi telefonuma yukledim ama jar dosyasi bozuk diyor sen nereden buldun bu dosyayi saglammi yokmu bunun bu arada telefonum cin mali okadar ardaim bulamadim tek umudum sensin bana yardimci olursan cok sevinirim

merhaba ismailbas ben hakan jar uzanti flashplayeri bende cok aradim sende gorunce tam iste kurtaricimi buldum programi indirdim ama dosya bozuk dedi bu programi hangi siteden buldun belki benim telefona uygun olani vardir benim tel cin mali nokia e71 cevap yazarsan sevinirim yada bebim sayfada yorum yazarak soyliye ilirsin

aynen

arkadaşlar aradım ve buldum işte link:

• Beğen
Tepkiler: yılmaz-18

Üst Alt