Jar dosya hatası ! aCİL!!!

Konu, 'Samsung' kısmında yigitoates tarafından paylaşıldı. Okunma: 16060 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. http://76.my/UserImages/Items/1005/19/superbid@26.jpg
    samsung gt-c3510 GenoA kulanıyorum ve: Burdan sitelerden jar dosyası indirince telefona atıyoruuum. oyuycakken hata gelio : Jar Dosyası Maksimum Boyuttan Büyük. sadece 400 Kb ' ın altında oyunları oynuyaniliryorum. daha Üstünde olunca O Uyarı... Oyun Oynayamaz Oldum :aman2: :bilmm Lütfen yardım

2. Cevap ya ):

3. Arkadaşlar bende de bu sorun vardı SGH - E250 kullanıyorum.İki şekilde çözdüm.
    1- *#52828378# YAPIP menüden OTA test e girip istediğin boyutu girebilirsin.
    2- JAD dosyasını txt olarak açıp "MIDlet-Jar-Size:" yazan yerin karşısına telefon kapasitesine göre rakamlar yazın.(Mesela benim tel de 300 kb sınır var. Bu yüzden 300000 veya daha altında rakamlar yazıyorum.

ghstr bunu beğendi.
  4. tel hafızasına format at

5. yaptım oldu şimdide oyun başladı, Fifa yükledim.

Oyuna girdi. maç ayarını falan yaptım. maça başla dedim;

*Java Hatası :

BELLEK YOK.

bune ya :S

6. Yapabilecek bişey yok telefon java hafızası yetersiz. Telefoncuya götür o halleder.

7. Başka yol yokmu doktor :ehe :box

--------------- Ekleme ---------------

günceeel :( lütfeen

8. saol kardeşim işe yaradı :))

9. Arkadaşlar bende de bu sorun vardı SGH - E250 kullanıyorum.İki şekilde çözdüm.
    1- *#52828378# YAPIP menüden OTA test e girip istediğin boyutu girebilirsin.
    2- JAD dosyasını txt olarak açıp "MIDlet-Jar-Size:" yazan yerin karşısına telefon kapasitesine göre rakamlar yazın.(Mesela benim tel de 300 kb sınır var. Bu yüzden 300000 veya daha altında rakamlar yazıyorum.

işe yaradıııııııııı

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.