Jaf'ta telefonumu bulamıyorum

Konu, 'Modifikasyon Genel & Destek' kısmında fat304h tarafından paylaşıldı. Okunma: 353 | Cevaplanma: 3

1. Jaf'ta telefonumu bulamıyorum

Jaf programında Nokia Asha 302 telefonumu bulamıyorum arkadaşlar yardım eder misiniz?

Yazan: fat304h
  2. ilk önce rm kodunu bulman lazım yok mu?

3. jafta o teli göremedim hiç phoenixle dene

4. gerekli dosyaları bulduysan sorun çıkmaz adımları takip et

- - - Eklendi - - -

bilgisayarında sorun olabilir

Jaf'ta telefonumu bulamıyorum konusuna benzer içerikler

1. Herkez Kendi Telefonunu Tanısın ( 10 Nisan 2006 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Kendi telefonumla başlıyayım ilgili video video.3gp ilk 4 resim kendi çekimim (6230i ile) çok iyi bi telefon nerdeyse herkez bir kere dahi eline almıştır herkez kendi telefonunu tanıtsınki hem bi bilgi alış-verişi olur hemde elimize...
  2. JAF Telefonu Bulamıyor ( 28 Kasım 2011 | Modifikasyon Genel & Destek )

Telefonuma CFW yüklemek için gerekli tüm işlemleri yaptım. sıra flash butonuna basıp telefonun açma-kapama tuşuna basmaya gelince telefonu bulamıyor. telefonun power düğmesine basıp elimi çekiyorum bilgisayarda donanım bulundu SESİ geliyor. biraz...
  3. jaf ta bazı modeler gözükmûyor burayı okuyun ( 10 Şubat 2012 | Symbian S60v5 Sistem Modifikasyon )

Telefonunuzun ismini eğer jafta yükleme yaparken bulamıyorsanız linkteki zip içindeki dosyayı: C:\Program Files\ODEON\JAF içine kopyalayınız...Üzerine yazılsın mı diye sorarsa evet deyin... Hepsi bu... Bu ini dosyası RM-638 nokia...
  4. Flashlama sırasında jaf telefonu bulamıyor ( 18 Şubat 2012 | Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar cfw atııcam şimdi yeniden jaf kurdum gayet düzgün tüm dosyalar yerli yerinde herşey tamam. flashlıyorum ama telefonu bulamıyor. telefon ölü falan da değil gayet şu an kullandığım telefon. bi fikri olan var mı?
  5. jaf ta RM-588 yok ( 14 Nisan 2012 | Modifikasyon Genel & Destek )

jaf_nok4models.ini dosyasını kopyaladım ama cıkmadı yıne yardımcı olurmusunuz
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 21:47:33