JADMaker ( Jad Maker : Jar Dosyalardan, Jad Dosyalarını olusturur )

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 200276 | Cevaplanma: 777

1. Bazı telefonlarda, java uygulamaları yüklemek için .jad dosyası da gerekiyor olabilir. Bu durumda, jad dosyası elinizde yok ise bu programla, jar dosyasının kendi jad dosyasını yaratabiliyorsunuz.

Kullanımı:
    • Programı calistirin
    • Jar Dosyasını programın penceresine sürükleyin
    • Jar Uygulamanız nerdeyse, jad dosyanız aynen onun yanında olustugunu göreceksiniz :)
    Soru-Cevap:

Evet java destekli her telefon için, marka ayrımı tabiki yok, özellikle oyun yada uygulama yüklemek için illa jad dosyasını isteyenler telefonlar için, bunların başında samsung geliyor zaten :)

JADMaker ( Jad Maker : Jar Dosyalardan, Jad Dosyalarını olusturur ) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

jusstr, ortezz, yeh ve 68 kişi daha bunu beğendi.

2. tsk

3. arşiv hasarlı dostum

4. Herhangi bir sorun yok tüm tarayıcılarda denedim :oke:

5. aradığım bi programdı

6. tesekkurler paylasim icin

7. bak bu çok işim yarayacak eyw dostum

8. iide bunu nasıl kullanacaz pro nun içine atamyruz jar dosyasını

9. eyww sağolll

10. tesekkur

11. tskkr

12. ALLAH aşkına arkadaşlar herkes tşk etmiş zaten edenlerin sadece 1 mesajı war. kullanıpda işe yaradığını gören yokmu ya. sade teşekkür bi sorduk cvp werend yok

13. Daha kolay bir program elime geçti onu koydum, kullanımını anlattım , önceki uygulamayı kaldırdım bunu deneyin sorunsuz test ettim birçok dosya ile :oke:

14. eline emeğine sağlık kısa zamanda deneyeceğim

15. tsk

16. negative çok sağol ellerin dert görmesin modemine sağlık :D

17. tsk ederim...
    umarım işime yarar..

18. teşekkür

Yüklüyor...