İzmir'de 2. El Telefon Satan Yerler

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Oğuzhan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3778 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İzmir'de 2. El Telefon Satan Yerler

2el eski telefonlara merak saldım n-gage, 3310 gibi eski telefonları satan bir yer var mı bildiğiniz?

Yazan: Oğuzhan
  2. N-gage bulamazsın oğuzhan anca İzmir'de yaşayan birinden elden alabilirsin bulabilirsen :hmmm

Oğuzhan bunu beğendi.
  3. hadi yaa çok merak ediyorum o telefonu ama yetişemedim işte ona :( neyse bildiğin bir yer var mı böyle eski telefon satan mesela eski siemens telefonların da hastasıyım ben çok güzel anılarım var o telefonlarla :D

4. Sen nerde oturuyorsun İzmir de yakınlarından söyleyebilirim :hmmm

5. bornova ile çankaya arasında bir yer söyleyebilirsin :)

6. Çankaya da yok bildiğim bornova da zaten yok :hmmm

Ama yine de telefoncular çarşısına bi uğra derim belki bulabilirsin.

7. Orası nerede tam olarak :)

8. Çankayanın içinde hacı konakta :D

9. tamam bir bakayım oraya çok teşekkürler :)

1STayTRue35 bunu beğendi.
  10. Rica ederim, orada en döküntü telefonları bile bulabilirsin ama n-gage çok zor onu söyliim :D

11. yok n-gage şart değil hoş bir telefon ama illaki onu istiyorum demiyorum tabi ki :D

12. Tamam o zaman bulursun merak etme yüzlerce dükkan var zaten orda elbet birinde istediğin bi telefon denk gelir :ok2:

13. Umarım :)

14. valla annemin bir 3310u vardı ama attı sanırım bir de sony ericcson mu ne var bugün gördüm evde yarın falan istersen resmini çekip atarım beğenirsen verebilirim :)

Oğuzhan bunu beğendi.
  15. fotoğrafını çek bir bakayım :)

iyavuzoz bunu beğendi.
  16. < Resmi açmak için tıklayın >

- - - Eklendi - - -

hepsini tek tek upload etseydim yarına hazır olurdu :d:

- - - Eklendi - - -

Markası: Panasonic

- - - Eklendi - - -

sim girişini ve bataryasını çekmeyi unutmuşum :ah

Oğuzhan bunu beğendi.
  17. maşallah bayağı bir takozmuş :D sağol dostum yaa bu kadar büyük istemiyorum çünkü bir sürü telefon alıcam nerye koyacam hepsini 3310 gibi çok büyük olmayan telefonlar düşünüyorum istisna olarak n-gage var :D

- - - Eklendi - - -

bu arada hangi okuldasın yaa izmirlisin ya ondan soruyorum :D

18. Valla Gazi Lisesindeydim sonra oradan banlandım :ehe

Şimdi Alsancak'da Nevvar Salih İşgören Kız teknik mi ney öyle bi okulda grafik tasarım okuyorum :) (açıktan :gul: )

Sen hangi okuldasın? :)

19. vaay grafik tasarım iyidir ben üniversitede düşünüyodum ama işte türkiye şartları... ben skaldayım :( arkadaşlarım olmasa bir saniye bile durmayacağım seneye karneyi alır almaz bir daha önünden bile geçmemeye çalışacağım bir okul :(

- - - Eklendi - - -

bu smiley benden türker hocaya gelsin :sahan:

20. O ne la :hmmm

İzmir'de 2. El Telefon Satan Yerler konusuna benzer içerikler

1. İzmirde Askeri Malzeme Satan Yerler

İzmirde Askeri Malzemeler nerde satılır İzmir Askeri Malzeme Satan dükkanlar İzmirde Askeri Malzeme Satan mağazalar İzmirin merkezi konakta bir çok asker pazarları bulunmakta istediğiniz tüm malzemeleri oradan temin edebilirsiniz.
  2. 2.el 5800 arıyorum İzmirden

Merhabalar , 2.el 5800 arıyorum 200-250 cıvarı izmirde olanlar tercihımdır Sibel
  3. 2.el 5800 arıyorum İzmirden

Selamlarr , 5800 arıyorum temız ızmırden 200-250 tl yee
  4. 2. El Kitap Satan Yer?

Bildiginiz 2. El Kitap Satan Site Varmi Acaba?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 23:46:08