İzmir'de 2. El Telefon Satan Yerler

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Oğuzhan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3168 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 2el eski telefonlara merak saldım n-gage, 3310 gibi eski telefonları satan bir yer var mı bildiğiniz?

2. N-gage bulamazsın oğuzhan anca İzmir'de yaşayan birinden elden alabilirsin bulabilirsen :hmmm

Oğuzhan bunu beğendi.

3. hadi yaa çok merak ediyorum o telefonu ama yetişemedim işte ona :( neyse bildiğin bir yer var mı böyle eski telefon satan mesela eski siemens telefonların da hastasıyım ben çok güzel anılarım var o telefonlarla :D

4. Sen nerde oturuyorsun İzmir de yakınlarından söyleyebilirim :hmmm

5. bornova ile çankaya arasında bir yer söyleyebilirsin :)

6. Çankaya da yok bildiğim bornova da zaten yok :hmmm

Ama yine de telefoncular çarşısına bi uğra derim belki bulabilirsin.

7. Orası nerede tam olarak :)

8. Çankayanın içinde hacı konakta :D

9. tamam bir bakayım oraya çok teşekkürler :)

1STayTRue35 bunu beğendi.
  10. Rica ederim, orada en döküntü telefonları bile bulabilirsin ama n-gage çok zor onu söyliim :D

11. yok n-gage şart değil hoş bir telefon ama illaki onu istiyorum demiyorum tabi ki :D

12. Tamam o zaman bulursun merak etme yüzlerce dükkan var zaten orda elbet birinde istediğin bi telefon denk gelir :ok2:

13. Umarım :)

14. valla annemin bir 3310u vardı ama attı sanırım bir de sony ericcson mu ne var bugün gördüm evde yarın falan istersen resmini çekip atarım beğenirsen verebilirim :)

Oğuzhan bunu beğendi.
  15. fotoğrafını çek bir bakayım :)

iyavuzoz bunu beğendi.
  16. < Resmi açmak için tıklayın >

- - - Eklendi - - -

hepsini tek tek upload etseydim yarına hazır olurdu :d:

- - - Eklendi - - -

Markası: Panasonic

- - - Eklendi - - -

sim girişini ve bataryasını çekmeyi unutmuşum :ah

Oğuzhan bunu beğendi.
  17. maşallah bayağı bir takozmuş :D sağol dostum yaa bu kadar büyük istemiyorum çünkü bir sürü telefon alıcam nerye koyacam hepsini 3310 gibi çok büyük olmayan telefonlar düşünüyorum istisna olarak n-gage var :D

- - - Eklendi - - -

bu arada hangi okuldasın yaa izmirlisin ya ondan soruyorum :D

18. Valla Gazi Lisesindeydim sonra oradan banlandım :ehe

Şimdi Alsancak'da Nevvar Salih İşgören Kız teknik mi ney öyle bi okulda grafik tasarım okuyorum :) (açıktan :gul: )

Sen hangi okuldasın? :)

19. vaay grafik tasarım iyidir ben üniversitede düşünüyodum ama işte türkiye şartları... ben skaldayım :( arkadaşlarım olmasa bir saniye bile durmayacağım seneye karneyi alır almaz bir daha önünden bile geçmemeye çalışacağım bir okul :(

- - - Eklendi - - -

bu smiley benden türker hocaya gelsin :sahan:

20. O ne la :hmmm

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.