İVT BlueSoleil Sürüm by Hacker_0732

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında Hacker_0732 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5036 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İVT BlueSoleil Sürüm by Hacker_0732

Yeni BlueSoleil sürümleri gerçekten harika.Fakat bir eksiği var:Sadece taplam 2Mb boyutundaki dosyaları gönderebiliyorsunuz.Bu miktar hiçbir şeye yetmiyor.Müzik atamazsınız,sınırlı sayıda oyun gönderebilirsiniz video gönderemezsiniz. BU GÜNE KADAR!!! Bu günden sonra 2 mb sınırını unutun.BlueSoleil'i artık TAM SÜRÜM olarak kullanbileceksiniz.Nasıl mı???

1)Dosyayı indirin.
    2Tam Sürüm için by Hacker_32.txt dosyasındaki yönergeleri uygulayın.
    3)Bitti!!!

Yfrog - tamsrm

İşte link:
    http://rapidshare.com/files/345287038/IVT.BlueSoleil.v6.4.249.0_by_Hacker_32.rar

Rar kodu: maxicep.com by Hacker_32

:megafon: Yakında Hotfile linkini de ekleyeceğim.

Yazan: Hacker_0732
    berkemre20, cemee61 ve -muhlis- bunu beğendi.
  2. activation tool exe. kurulmuyor!!!!

3. Zaten kurulmaz çalıştırılır.

4. link silinmiş diyorrr:(

5. Link Ölmüş:(

6. hani lan hiç bi pok yok

7. dalga mi geciyon adam gibi link koy o xadar zaman ayirip kayd oldum bir hic icinmi leen?

İVT BlueSoleil Sürüm by Hacker_0732 konusuna benzer içerikler

1. Bluesoleil türkçe yaması ( 12 Aralık 2007 | Cep İçin PC Programları )

En çok tercih edilen bluetooth programının %90 türkçeye çevrilmiş yamasıdır...
  2. BlueSoleil 5.0.5 ( 13 Haziran 2008 | PC - S60 Cep Bağlantı Araçları )

[CENTER][B]BlueSoleil, bluetooth kullanıcılarının en büyük yardımcısı. IVT BlueSoleil hem bir bluetooth sürücüsü işlevi görüyor hem de bluetooth aracılığıyla bağlanmak istediğiniz aygıtla ilgili tüm işlemleri yapabilmenizi sağlıyor. Örneğin...
  3. BlueSoleil 8.0.338.0 ( 29 Kasım 2010 | Cep İçin PC Programları )

BlueSoleil 8.0.338.0 hızı diğer proğramlara göre tartışılmmayacak kadar hızlı. Programı kendi sitesinden indirebilirsiniz ( TIKLA İNDİR )
  4. bluesoleil programı hakkında ( 21 Şubat 2011 | Cep Telefonları Genel )

iyi günler 2 hafta önce samsung r538 nootbook aldım ve bilgisayarımda bluetooth 3 teknolojisi kullanılmış bluesoleil programı kurduğumda bilgisayarımdaki bluetooth program tanımıyor ne yapmam gerekiyor yardımlarınız bekliyorum
  5. Sms blocker by optinno sürüm ( 15 Eylül 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Başlıktaki gibi free versiyonunu on beş gün kullandım çok begendim. Pro sürümü elinde olan varsa paylaşabilr mi?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 1:24:44