İVT BlueSoleil Sürüm by Hacker_0732

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında Hacker_0732 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5028 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İVT BlueSoleil Sürüm by Hacker_0732

Yeni BlueSoleil sürümleri gerçekten harika.Fakat bir eksiği var:Sadece taplam 2Mb boyutundaki dosyaları gönderebiliyorsunuz.Bu miktar hiçbir şeye yetmiyor.Müzik atamazsınız,sınırlı sayıda oyun gönderebilirsiniz video gönderemezsiniz. BU GÜNE KADAR!!! Bu günden sonra 2 mb sınırını unutun.BlueSoleil'i artık TAM SÜRÜM olarak kullanbileceksiniz.Nasıl mı???

1)Dosyayı indirin.
    2Tam Sürüm için by Hacker_32.txt dosyasındaki yönergeleri uygulayın.
    3)Bitti!!!

Yfrog - tamsrm

İşte link:
    http://rapidshare.com/files/345287038/IVT.BlueSoleil.v6.4.249.0_by_Hacker_32.rar

Rar kodu: maxicep.com by Hacker_32

:megafon: Yakında Hotfile linkini de ekleyeceğim.

Yazan: Hacker_0732
    berkemre20, cemee61 ve -muhlis- bunu beğendi.
  2. activation tool exe. kurulmuyor!!!!

3. Zaten kurulmaz çalıştırılır.

4. link silinmiş diyorrr:(

5. Link Ölmüş:(

6. hani lan hiç bi pok yok

7. dalga mi geciyon adam gibi link koy o xadar zaman ayirip kayd oldum bir hic icinmi leen?

İVT BlueSoleil Sürüm by Hacker_0732 konusuna benzer içerikler

1. Bluesoleil türkçe yaması

En çok tercih edilen bluetooth programının %90 türkçeye çevrilmiş yamasıdır...
  2. BlueSoleil 5.0.5

[CENTER][B]BlueSoleil, bluetooth kullanıcılarının en büyük yardımcısı. IVT BlueSoleil hem bir bluetooth sürücüsü işlevi görüyor hem de bluetooth aracılığıyla bağlanmak istediğiniz aygıtla ilgili tüm işlemleri yapabilmenizi sağlıyor. Örneğin...
  3. BlueSoleil 8.0.338.0

BlueSoleil 8.0.338.0 hızı diğer proğramlara göre tartışılmmayacak kadar hızlı. Programı kendi sitesinden indirebilirsiniz ( TIKLA İNDİR )
  4. bluesoleil programı hakkında

iyi günler 2 hafta önce samsung r538 nootbook aldım ve bilgisayarımda bluetooth 3 teknolojisi kullanılmış bluesoleil programı kurduğumda bilgisayarımdaki bluetooth program tanımıyor ne yapmam gerekiyor yardımlarınız bekliyorum
  5. Sms blocker by optinno sürüm

Başlıktaki gibi free versiyonunu on beş gün kullandım çok begendim. Pro sürümü elinde olan varsa paylaşabilr mi?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 10:55:57