Yardım Itunes Ve Iphone

Sponsorlu Bağlantılar

NanoTechnology

Üye
    Konu Sahibi
Itunes Ve Iphone
Şuan Galaxy S4 kullanıyorum ve bilgisayarda kullandığım iTunes hesabım var. Fakat içinde birçok alışveriş yaptım (Sadece aldığım müzik albümleri 400ü geçiyor). Şimdi ben iPhone alsam o müzikleri imkanı yok hafızası almaz. Onları iPhone'a yüklemeden direkt iTunes Store üzerinden dinleme şansımız var mı. Birde iPhone üzerinden alınca otomatik yükleme işlemi başlıyormuş. Onu başlatmadan alışveriş yapıp otomatik internetten üzerinde yani iTunes üzerinden müzik dinleyip film izleyebilirmiyiz. İnternet sıkıntım yok. Evde 100Mbps Kota aşımsız internet bağlı.
Birde son birşey daha bir hesaptan aldığımız içerikleri başka hesaba aktarma şansımız var mı. Mesela A hesabındaki aldığım müzikleri B hesabına aktarıp A hesabını kapatma ihtimalimiz var mı?
Cevaplar için teşekkürler...

marist

marist

Üye
Itunes ten dinleyebilirsin. Sanırım. Afedersin ama satın almadan internet üzerinden dinleyemez misin bu müzikleri ?

0MG90

0MG90

Üye
Itunes ten dinleyebilirsin. Sanırım. Afedersin ama satın almadan internet üzerinden dinleyemez misin bu müzikleri ?
20-30 sn deneme olarak var dinleyemezsin satın almadan iTunes dan

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Satın aldıklarını başka hesaba aktaramazsın.

NanoTechnology

Üye
    Konu Sahibi
Satın alıyorum sıkıntı yok ordada işte telefon sıkıntısı. Müzik falan onları alıyorum. Ama telefona kayıt ederse müzikleri 1 haftada 64GB dolar.

marist

marist

Üye
Satın alıyorum sıkıntı yok ordada işte telefon sıkıntısı. Müzik falan onları alıyorum. Ama telefona kayıt ederse müzikleri 1 haftada 64GB dolar.
Neden o kadar çok ki ? 7/24 saat müzik mi dinliyorsun?

Symbianize

Symbianize

Üye
Maalesef Online bir şekilde dinleyemezsin ancak satın aldıgın şarkıyı indirip dinlersin sonra silersin Ama şöyle bir şeyde önerebilirim ne kadar işe yarar yada ne kadar zahmet edersiniz bilmem ama bir sınırsız hosting satın alın (Yıllık 100Tl falan) Bütün alabildiğince bütün şarkıları içine doldurun sonra iPhone'unuzdan siteye bağlanıp Ordan dinleyebilirsiniz. Bunu internetiniz 100mbit oldugu için yazdım yoksa uğraşılmaz ama

NanoTechnology

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef Online bir şekilde dinleyemezsin ancak satın aldıgın şarkıyı indirip dinlersin sonra silersin Ama şöyle bir şeyde önerebilirim ne kadar işe yarar yada ne kadar zahmet edersiniz bilmem ama bir sınırsız hosting satın alın (Yıllık 100Tl falan) Bütün alabildiğince bütün şarkıları içine doldurun sonra iPhone'unuzdan siteye bağlanıp Ordan dinleyebilirsiniz. Bunu internetiniz 100mbit oldugu için yazdım yoksa uğraşılmaz ama
İnternet hızlıda. Şimdi bilgisayarımda iTunes kurulu. Burda aldığım müzikler yazıyor. Burda aldığım müzikleri indirmesem daha dinliyorum çünkü iCloud'da görünüyor hepsi. İndirdiğim zamanda offline olarak dinliyebiliyorum. Bu Windows sürümü olmasına rağmen online dinleme varda iPhone'da niye yok. Ben sırf sürekli PCden uğraşmayayım diye iPhone alcam.

Symbianize

Symbianize

Üye
Bilmiyorum neden öyle ama maalesef olmuyor

Üst Alt