itunes hesap açtığım halde kabul etmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

napster20

Üye
    Konu Sahibi
itunes hesap açtığım halde kabul etmiyor
Merhaba arkadaşlar, forumda söylendiği gibi itunesten kredi kartı olmadan hesap aldım. itunes e giriş yaptım ve uygulama indireceğim zaman resimdeki ileti geliyor ve indirmiyor. yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler....

napster20

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek kimse yok mu ????

pRime.

pRime.

Üye
Dostum bende de aynı sorun vardı aşağıdakileri yaptım çözüldü! Şunu dene;
kardeş aşağıda verdiğim adresi bir dene:

adress: 419 North Fairfax Avenue
city: Los Angeles
state: CA
zip: 90036-1716
tel: 323 6512030

eğer bu adres hata verirse google earth de restaurant cafe vb yerlerin (USA için) adreslerini bularak girebilirsin mutlaka birini kabul edecektir:oke:
Maligucere çok teşekkürler.

napster20

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşım... sayende problem halloldu.....

xzxwx

Üye
itunes hesabı acamıyorum biri bana üyelik acabilirmi msn [email protected] adresime gönderebilirmi rica etsem lütfen??

hakankurban

hakankurban

Üye
şifre kısmında takılıyorsundur şifrende bir küçük bir büyük harf ve rakamlardan oluşmalı

WebStyle

WebStyle

Üye
şifre kısmında takılıyorsundur şifrende bir küçük bir büyük harf ve rakamlardan oluşmalı

Bende az önce çözdüm mesela örnek şifre bu şekilde olmalıdır. Toplam 8 karakter olacak. Örnek şifre: smFa1842 harfleri küçüklü büyüklü yaz. Karışık rakamlar girin. Kabul ediyor..

phack

Üye
biri bana itunes hesabı acsın acele ama her zaman ola bilir [email protected] adrese atın lütfen

yasintastan

Üye
lütfen hesap açarmısınız acilll [email protected] abiler kredi kartı sorusuna hiçbiri dediğim halde numara istiyor yardım!!!

Üst Alt