Işten ayrıldım .. !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Işten ayrıldım .. !!!
Evet arkadaşlar bugün itibariyle 1 yıl 23 gündür çalıştığım Muhasebe ve Sigorta Şirketinden ayrılmış bulunuyorum..Nedeni , Sigorta yatırımları kapsamında sorunlar yaşamamdı.. Artık bir yerde dur demeliydim. Oradaki arkadaşlarımdan ayrılmak gerçekten çok zordu..Moralim çok fazla bozuk bu yönden. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

SAYGILAR

kavutlar

kavutlar

Üye
Geçmiş olsun inş. senin iiçin daha hayırlı bir iş veya işyeri bulursun

iremm

iremm

Üye
:( bu durumda ne denir bilmiyorum..Senin için inş. hayırlı olanı budur...Kendini fazla üzme henüz çok gençsin birçok iş değişir farklı sektörlerde çalışırsın vs. daha ilklerde kendini böyle üzersen ileriyi düşünemiyorum...Arkadaşlarından ayrıldığına çok üzülmüşsün anladığım kdrıyla ama ne olacak ki sonuçta istediğin zmn onları görmeye fln gidebilirsin kendini üzme..:oke:

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Geçmiş olsun Diablos.Anladığım kadarıyla muhasebecisin bizim karsı komsumuzdan bahsedeyim sana oda serbest muhasebeciydi daha sonra askerden dönünce sınavlara felan girdi epey bi uğraşmadan sonra yeminli mali müşavir oldu tabi sınavlarda epey bi basarılı oldu.Yaklasık 2 yıl kadar bir özel şirkette calıştıktan sonra kendi bürosunu actı ve ordaki işinede devam etti ama doğrusunu söylemek gerekirse ona bir yerden sonra Allah yürü ya kulum dedi ve durumunu gercekten cok iyi yaptı ben bu işlerden fazla anlamam ama herseyinde hayırlısı tabiki inşallah hayatında hersey düzelir.......

cadimm

cadimm

Üye
DiaBLoS™;1222201' Alıntı:
Evet arkadaşlar bugün itibariyle 1 yıl 23 gündür çalıştığım Muhasebe ve Sigorta Şirketinden ayrılmış bulunuyorum..Nedeni , Sigorta yatırımları kapsamında sorunlar yaşamamdı.. Artık bir yerde dur demeliydim. Oradaki arkadaşlarımdan ayrılmak gerçekten çok zordu..Moralim çok fazla bozuk bu yönden. Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

SAYGILAR

İlk OLarak İşten Çıkmana Çok Üzüldüm.Keşke Biras Daha Kalmak İÇinm Çabalasaydın çünkü kriz nedeniyle herkes işçi çıkarıyo bende işten çıkıcktım 1 aydır kendime muhasebe işi bakıyorum ama malesef yokkk :agla:agla:agla Neyse Hayırlısı Olsuın Umarım Kısa Sürede İŞ Bulursuın...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaşlar , teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için.. Fakat , inanın daha fazlası zarar getirecekti. Bir yerde dur demeliydim kesinlikle. Bugün vedalaşmaya gittim herkesle. Ağlayanı bile görmek beni ağlattı.İnanmayanlar oldu ama herşeyin hayırlısıydı..Bu benim için en değerli andı..Evimiz işyerine yakın. Kısmet olduğu an gideceğim sık sık..Onların beni çok sevmesi değer vermesi benim için inanılmaz bir mutluluk..Allah onlardan razı olsun. :oke:

Sizlerden de.. ;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kıdem tazminatını fazla mesai ücretini vermedilerse açalım bir dava?.. :ehe

Biri gider daha iyisi gelir Ali, kolay gelsin... :)

Dwyane_Wade

Üye
İnşallah daha iyi bir iş(daha fazla maaş,daha iyi çalışma koşulları) bulursun...Biz ne yapacağız bakalım...Önce üniversiteyi bitirmemiz gerek...:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kıdem tazminatını fazla mesai ücretini vermedilerse açalım bir dava?.. :ehe

Biri gider daha iyisi gelir Ali, kolay gelsin... :)

Vs vs bir sürü sorun :) NOKTA yı koyduk gerisi Allah kerim Atacım ;) Sağolasın güzel düşüncelerin için.

:oke:

Saygılar

İnşallah daha iyi bir iş(daha fazla maaş,daha iyi çalışma koşulları) bulursun...Biz ne yapacağız bakalım...Önce üniversiteyi bitirmemiz gerek...:)

Allah razı olsun kardeşim.Bi mükabile..Sağolasın değerli yorumun ve düşüncelerin için. ;)

Saygılar

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun.

manyak!

manyak!

Üye
Takma kafana yaa her işte bir hayr vardır, üzülme Rabbim bi kapıyı kapatır diğerini açar ;)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Allah yardımcın olsun.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sağolun değerli arkadaşlarım. :oke:

HAYIRLISI .

_KadirşinaS_

Üye
Böyle zor bir dönemde, iş bırakmak zor bir karar. Ama işten atılmamışsın, kendi sınırlarını bilerek kendi arzunla çıkmışsın. Emin ol bir dahaki iş başvurunda bu çok önemli bir etken olacaktır. Hakkında hayırlısı dostum

eren6523

eren6523

Üye
Böyle zor bir dönemde, iş bırakmak zor bir karar. Ama işten atılmamışsın, kendi sınırlarını bilerek kendi arzunla çıkmışsın. Emin ol bir dahaki iş başvurunda bu çok önemli bir etken olacaktır. Hakkında hayırlısı dostum
Bencede :oke: Hayırlısı daha iyi işler bulursun :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sağolun değerli arkadaşlarım.

Düşüncelerim çerçevesinde bıraktım işi...Yakın zaman da (Önümüzdeki hafta içi) bir iş görüşmesine gideceğim. Ama asla MUHASEBE düşünmüyorum artık. :oke:

c3r3n

c3r3n

Üye
Hayırlısı olsun herşeyin.Bunda da vardır bi hayır..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun Ali. Aynı problemi yaklaşık 20 gün önce ailecek biz de yaşadık. Umarım kısa sürede atlatırsın. :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Hayırlısı olsun herşeyin.Bunda da vardır bi hayır..

Sağolasın Ceren ;) değerli yorumun için.

Geçmiş olsun Ali. Aynı problemi yaklaşık 20 gün önce ailecek biz de yaşadık. Umarım kısa sürede atlatırsın. :oke:

Sağolasın Ahmet Kardeş..Size de geçmiş olsun.

Walla iş üzerine toplum olarak NEREYE Gidiyoruz sorusunun cevabını defalarca düşünmeme rağmen bulamadım..Gidişat gerçekten çok kötü.Allah yardımcımız olsun.:oke:

SAYGILAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt