İstemediğiniz veya gereksiz gördüğünüz programları FW'den kaldırma!!!!!!! App dosyalarıyla... ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
İstemediğiniz veya gereksiz gördüğünüz programları FW'den kaldırma!!!!!!! App dosyalarıyla... ;)
Arkadaşlar bu paylaşımımı yüklediğiniz FW'de istemediğiniz yani gereksiz gördügünüz programları çok kolay bir şekilde kaldırmanıza yardım etmek için açtım...

Örneğin:Adobe Reader gibi lisans isteğen programların lisanslı versiyonları varken kurmak istiyorsunuz ama dahili bileşik hatası alıyorsunuz kaldırmaya kalktığınızda ise kaldıramıyorsunuz...Ama size verdiğim Adobe.app gibi dosyalarla isteğiniz programı kaldırabilirsiniz...

Yada c'de gereksiz yer kaplayan yardım,hakkında gibi uygulamaları kaldırmak istiyorsanız bu da mümkün help.app ile yardımı,about.app ile hakkındayı kaldırabilrsiniz.... :D

Oda yetmedi Nokia'nın bir diğer dosya yöneticisini olan nokia Filebrowserı ingilizce olduğu için kaldırmak istiyorsuz onuda filebrowser.app ile kaldırabilirsiniz...

Şimdi nasıl yapılacağını anlatmaya başlayayım size aşağıdaki linkte Nokia Firmware Editor v0.2'nin Türkçe versiyonunu attım Programı açıyoruz ve düzeltmek istediğimiz RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 dosyasını Dosya aç bölümünden buluyoruz Çıkart diyoruz ve dosyaların çıkarılmasını bekliyoruz dosyalar Firmware Editor v0.2 klasörünün içine çıkacak onu kontrol edin bu klasörle işimiz yok ama bakmakta fayda var işlem tamamsa zaten programın sol alt köşesinde Tamamdır!Yemek hazır die bir yazı geliyor... :D

Bu yazıyı gördükten sonra Araçlara tıklıyoruz aşağıda Application Managerin üstüne geliyoruz uygulamarı yönet diğe bir yazı geliyor onu tıklıyorsunuz ve ordan kaldırmak istediğini uygulamayı seçip deleteye basıyorsunuz işlem bu kadar kaldırmak iştediğiniz programları kaldırdıktan sonra FW'yi tekrar paketliyorsunuz oluşan yeni FW düzenlemek için aldığınız FW'nin yanında başka bir isimde oluşacak onu RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 şeklinde düzeltin ve flaşlayın flaştan sonra programların kalktığını göreceksiniz.... Kolay gelsin Arkadaşlar....

Link:

Burda bir emek var ve emeğe birazcık saygınız varsa anlatımın sağ alt köşeşinde TEŞEKKÜR ET butonu var ona basabilirsiniz.... :bye2:

• Beğen
Tepkiler: vetemin, ömer_21, Karabüklü Ercan ve 9 diğerleri

sky force

sky force

Üye
Teşekkür ederim

sedatsedat

sedatsedat

Üye
düzeltmek istediğimiz RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 dosyasını Dosya aç bölümünden buluyoruz(bunu nerden temin edecem

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
düzeltmek istediğimiz RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 dosyasını Dosya aç bölümünden buluyoruz(bunu nerden temin edecem

sitede navifirm diye bir program var telefonuna göre dosyalar var onların içinde bu dosya da var...

ömer_21

Üye
çok sağol çok makbule geçti.

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm

sakuza

Üye
teşekürler gardaş

hakan_maxicep

hakan_maxicep

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt