İşte öldürülen terörist Çınar'ın askerde çekilen fotoğrafları

Konu, 'Konu Dışı' kısmında KAFKAS KARTALI tarafından paylaşıldı. Okunma: 26529 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İşte öldürülen terörist Çınar'ın askerde çekilen fotoğrafları


  ABD İstanbul Başkonsolosluğu silahlı saldırıda bulunan ve çıkan çatışmada öldürülen El Kaide militanı Bülent Çınar'ın tekstil atölyesinde çalıştığı öğrenildi. Çınar'ın askerde iken çektirdiği bir fotoğrafında, mermilerle bir bayanın ismini yazması dikkat çekti.


  Bülent Çınar'ın İstanbul'daki ailesi, oğullarının çatışmada öldürülen Erkan Kargı tarafından kandırıldığını dile getirdi. Çınar'ın dayısı Celal Öz, "Bülent öyle bir çocuk değildi. Erkan Kargı tarafından kandırıldı. Tekstil atölyesinde çalışıyordu. Askerden yeni geldi. Yaklaşık 1 aydır Erkan ile takılıyorlardı, ne zaman tanıştıklarını bilmiyorum." diye konuştu. Öz, Erkan'ın Bülent'i gizli gizli bir yerlere götürdüğünü ve kafasını yıkadığını söyledi.
  Öte yandan, çatışmada öldürülen Bülent Çınar'ın 9 ay önce askerden geldiği belirtildi. Çınar'ın askerde çektirdiği bir fotoğrafında, önündeki uzun namlulu silaha ait mermilerle bir kadının ismini yazması dikkatlerden kaçmadı.


  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >

  10 Temmuz 2008, Perşembe


   
  Yazan: KAFKAS KARTALI
 2. :sn::(
   
 3. :bilmem:
  :@çok ama çok yazık
   
 4. gercekten yazık
   
 5. çocuk mu bu yaaa :birak:
   
 6. gelsinler benide kandırsınlar bakalım, hiçmi akıl fikir yok sende.:@
   
 7. Yok Beynini YıkamışLar Yok BiLmem Ne.. TürkLüğünden Emin oLan Birisi NasıL oLur da BöyLe ŞeyLer Yapar O Zaman.. Çocuk mu Ki eLine Şekeri Verip Kandıracaksın..
   
 8. :spr
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
31 Mart 2015 Salı - 8:24:10
android oyunlar