İşte mtk firmasının driverleri tüm çin telefonlarına uygun

Sponsorlu Bağlantılar

TRoJenking

Üye
Çok saoL kardeş işime yaradı

erkan_x

Üye

onderrr

Üye
eyvallah

kerim063

Üye
rar şifresi ne

fllover

Üye
eline sağlı paylaşımı için çok teşekkürler emeğe saygı :oke:

Hiry1

Hiry1

Üye
İşte en gelişmiş ve en iyi pc suit programı arkadaşlar bunu sakın kaçırmayın.

Şire parantezler dahil olarak:( )

Arkadaşım dosyayı indirdim fakat şifre ne "(www.forumizmir.net.com)" ne de "www.forumizmir.net.tc" ikiside yanlış parola hatası veriyor bi bakarsan sevinirim...

--------------- Ekleme ---------------

buradan indirebilir ve faydalanabilirsiniz.

buradan indirebilir ve faydalanabilirsiniz.

Dosyalar telif hakkı nedeniyle siteden kaldırılmış linkleri güncellersek iyi olur rapid mapid fark etmez

Ben bu imei numarasını değiştiremedim ve mt6225 driver ınıda yükleyemedim adım adım en baştan anlatırmısınız teşekkürler hem driver yüklemeyi hemde imei değiştirmeli tlf çift hatlı

Hiry1

Hiry1

Üye
Ben bu imei numarasını değiştiremedim ve mt6225 driver ınıda yükleyemedim adım adım en baştan anlatırmısınız teşekkürler hem driver yüklemeyi hemde imei değiştirmeli tlf çift hatlı

yanniyar

Üye
mERHABALAR bende mtk 6516 chip kullanan android telefon var bunu driverını bulamadım. Diğerleri uymuyor. Yardımlarınız için şimdden teşekkürler.

yasinacar

Üye
Arkadaşlar Android telefonlar için MTK MT6516 veya MT65xx driver ihtiyacım var lütfen yardım edin.

rido_111

Üye
başardığınıza sevindim buda son verilen yazılımın çalışır durumda olduğunu gösterdi ama bu bir suç teşkil etmekte o ndenle sadece kullanmadığınız ürünlerde yada zaten kapanmışlarda deneyin diye uyarıyorum ve kullandığınız telefonunuzdan olabilirsiniz. Hiçbir program %100 ü garanti edemez o nedenle dikkatli olun ve son verilen yazılımlarda her telefonda çalışmayabilir ayrıca tanınmış markalar için uygun değildir.

allah rızası için banada yardım edin MT6235 bir türlü tanıtamadım ne yüklediysem olmuyor windows7 ye göre yada farketmez hangi işletim sistemi olrsa olsun yardım edin

el_cat

Üye
allah rızası için banada yardım edin MT6235 bir türlü tanıtamadım ne yüklediysem olmuyor windows7 ye göre yada farketmez hangi işletim sistemi olrsa olsun yardım edin

üstad bende windows 7 ultimate var mt6235 driver (com) aşağıdaki linkte.
yapman gereken cihazını pc bağla ordan bağlantı türünü COM yap ve daha sonra pc telefonunu COM olarak görmeye çalışacak fakat malum başarısız olacak sende aygıt yöneticisine gidip diğer aygıtlar adı altında önünde ünlem işarete olan aygıtı seçip sürücü güncelle diyeceksin sonra sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara diyeceksin ve gelen ekranda bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver deyip devam et daha sonradagelen ekranda disketi var seceneğini seçip indirdiğin .inf uzantılı dosyayı göstermen yeterli ve güle güle kullan umarım doğru anlamışımdır sorunu ve işine yarar sayğılar...

• Beğen
Tepkiler: maho78amr ve ahmetzvdr

selim123456

Üye
yaarkadaslar sifre yanlisdorusu com yerine tc olacak ( )dogrusu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

yasar_begen

yasar_begen

Üye
arkadas bu verdıklerın ne ıse yarıyor bı anlatırsan hebsını cok guzel olur tesekkurler

errean

Üye
imei deiştirmeye calişiorm ama bi turlu cok baglantısı yapamadım,driverleri kabul etmiyor, iphone 4 clonu elimdeki cihaz(tek haT)..

gunlerdir ariorm,hic biyerde uygun driver bulamadım,XP için

aygit yoneticisinde surekli duruo 6235 (data if) uygun driveri nerden bulablirm, ve imei için bildiginiz bi program war mı?

cvb verirseniz cok sevinirim, [email protected] mail adresim,ister burdan msj atın ister mail,yeterki yardım edin :DDDD

eneee

Üye
Arkadaşlar Android telefonlar için MTK MT6516 veya MT65xx driver ihtiyacım var lütfen yardım edin.

Aynı driver'a benimde ihtiyacım var. Nette baya arattım ancak bulamadım. Yardım lütfen.....

eneee

Üye
Aynı driver'a benimde ihtiyacım var. Nette baya arattım ancak bulamadım. Yardım lütfen.....

Sonunda buldum. Driver Andorid Phone olarak yükleniyor. Malum değişiklik için com port yapmaya uğraşmayın. Dosyanın içinde oda var.

geminituncer

Üye
çok sağol kardeş inşallah işe yarar

vsabah

Üye
Sonunda buldum. Driver Andorid Phone olarak yükleniyor. Malum değişiklik için com port yapmaya uğraşmayın. Dosyanın içinde oda var.

Sen var ya sen adamsın!;)

crzm

Üye
slm arkadaşlar benimde 6225 e ihtiyacım var bunlar olmuyor 64bit olanı lazım win7 için

maho78amr

maho78amr

Üye
üstad bende windows 7 ultimate var mt6235 driver (com) aşağıdaki linkte.
yapman gereken cihazını pc bağla ordan bağlantı türünü COM yap ve daha sonra pc telefonunu COM olarak görmeye çalışacak fakat malum başarısız olacak sende aygıt yöneticisine gidip diğer aygıtlar adı altında önünde ünlem işarete olan aygıtı seçip sürücü güncelle diyeceksin sonra sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara diyeceksin ve gelen ekranda bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver deyip devam et daha sonradagelen ekranda disketi var seceneğini seçip indirdiğin .inf uzantılı dosyayı göstermen yeterli ve güle güle kullan umarım doğru anlamışımdır sorunu ve işine yarar sayğılar...

eyvallah kardeşim saolasın.

Üst Alt