İşte iddada banko maçççç!!!!!!...

Konu, 'Diğer Futbol Kulüpleri & Ligler' kısmında eemir99 tarafından paylaşıldı. Okunma: 22156 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. İşte bu maça ne kadar paranız varsa basınn (manchester untd. vs inter) geçtigimiz günlerde interin evinde oynayan manchester untd intere atak yaptırmayarak %90 top manchester untd daydı ama atamadılar kendi evinde oynayacak olan manchester untd bu sefer dagıtır en az 2 dol olur o maçta banko manchester untd alır üstelik tek maç oynaya bilirsiniz kaçırmayın bütün paranızı basın karşılıgında çok büyük para alıcaksınız

2. Konuyu yanlış yere açmışsın..Bu maçın GALATASARAY bölümüyle NE ALAKASI VAR? Açıklar mısın?

++++

Kardeş İnter de öyle böyle bir takım değil. Zor maç olacak.. M.united avantajlı tabiki. Oranları belli mi? İddaa nın.?

3. bende hakkaten banko mac var sandım bu maç 1 2 hafta sonra oynanacak bugünkü maçlardan banko maçı olan varsa sölesin
  4. kardeş ben şimdiden söylüyorumm
  5. inter kolay pes etmiycektir.
  6. evt ama interi kendi evinde gördükk :D ben 20 misli basmayı düşünüorum manchestıra yada daha üstü 1.90 ganyan vercek galiba tek maçç
  7. sen bunamı banko maç diyosun.o zaman interi çok az seyrettin sen.bir maçla yorumlanamaz inter gibi bir takım.tartışmasız italyan devi...
  8. Banko falan değil kesinlikle 0 da bitebilir maç.

Evinde tabiki m.united avantajlıdır ama banko diyemeyiz bence.
  9. maça 2-3 toplam gol sayısı verin tek mac oluyosa ben ole yapcam
  10. Manchester untd bencede favori....Ama top bu belli olmaz ama üstü oynanabilir gollü bir mac bekliyorum...
  11. Gs nin yerine iddaa bölümümü açıldı bu ne ya :D
    O maç ve tur bence de manchesterımın :)
  12. Vay y be a iddaa d a mı paylaşılıyor burda.. Bence bu maç büyük ihtimal beraberlik 0
  13. 2-0 yendi tuutuu 100 misli bastım kazandımm :D:D:D
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.