İşte iddada banko maçççç!!!!!!...

Sponsorlu Bağlantılar

eemir99

eemir99

Üye
    Konu Sahibi
İşte iddada banko maçççç!!!!!!...
İşte bu maça ne kadar paranız varsa basınn (manchester untd. vs inter) geçtigimiz günlerde interin evinde oynayan manchester untd intere atak yaptırmayarak %90 top manchester untd daydı ama atamadılar kendi evinde oynayacak olan manchester untd bu sefer dagıtır en az 2 dol olur o maçta banko manchester untd alır üstelik tek maç oynaya bilirsiniz kaçırmayın bütün paranızı basın karşılıgında çok büyük para alıcaksınız

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Konuyu yanlış yere açmışsın..Bu maçın GALATASARAY bölümüyle NE ALAKASI VAR? Açıklar mısın?

++++

Kardeş İnter de öyle böyle bir takım değil. Zor maç olacak.. M.united avantajlı tabiki. Oranları belli mi? İddaa nın.?

erfc20

erfc20

Üye
bende hakkaten banko mac var sandım bu maç 1 2 hafta sonra oynanacak bugünkü maçlardan banko maçı olan varsa sölesin

eemir99

eemir99

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben şimdiden söylüyorumm

sA'

sA'

Üye
inter kolay pes etmiycektir.

eemir99

eemir99

Üye
    Konu Sahibi
evt ama interi kendi evinde gördükk :D ben 20 misli basmayı düşünüorum manchestıra yada daha üstü 1.90 ganyan vercek galiba tek maçç

lovestar

lovestar

Üye
sen bunamı banko maç diyosun.o zaman interi çok az seyrettin sen.bir maçla yorumlanamaz inter gibi bir takım.tartışmasız italyan devi...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Banko falan değil kesinlikle 0 da bitebilir maç.

Evinde tabiki m.united avantajlıdır ama banko diyemeyiz bence.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
maça 2-3 toplam gol sayısı verin tek mac oluyosa ben ole yapcam

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Manchester untd bencede favori....Ama top bu belli olmaz ama üstü oynanabilir gollü bir mac bekliyorum...

arslansem

arslansem

Üye
Gs nin yerine iddaa bölümümü açıldı bu ne ya :D
O maç ve tur bence de manchesterımın :)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Vay y be a iddaa d a mı paylaşılıyor burda.. Bence bu maç büyük ihtimal beraberlik 0

eemir99

eemir99

Üye
    Konu Sahibi
2-0 yendi tuutuu 100 misli bastım kazandımm :D:D:D

Üst Alt