İşte Dünyanın En Pahalı Cep Telefonları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
    Konu Sahibi
İşte Dünyanın En Pahalı Cep Telefonları
1) Goldvish (£540,540):

Üzeri tamamen 120 karat elmaslarla kaplanmış olan telefon, milyon dolar mertebesinde bir fiyat etiketine sahip. Cihazın 25.000$’lık 18 ayar altın kaplama versiyonu da bulunuyor fakat onun pek bir önemi yok. Guiness Rekorlar Kitabına bile dünyanın en pahalı cep telefonu olarak girmeyi başaran cihaz, sadece parasını koymak için yer bulamayacak kadar zengin olanları hedefliyor. İşte Bill Gates falan alır kullanır yani, düşse bile birşey olmaz. (:

2. Vertu Signature Cobra (£167,567):

Ünlü Fransız kuyumcusu Boucheron tarafından tasarlanan telefonun üzerinde 2 tane zümrütten yılan gözü ve 439 tane yakut bulunmakta. Görenleri ilk bakışta etkileyen ve sradışı çizgileri bulunan cihaz, her ne kadar alımlı ve vahşi gözükse de cep yakacak cinsten.

3. Sony Ericsson Black Diamond (£162,162):

Sony Ericcson’un bu tarz ürünlere bulaştığına aslında pek inanmak istemiyorum fakat ne yazık ki doğru. Gerçekten zarif ve kalite bir tasarıma sahip olan cihaz Sony tarafından sadece özel müşterilerine verilmek üzere sınırlı sayıda üretilmiş. Böyle bir telefona sahip olmak çok havalı olurdu gerçekten. Üstünden gözümü ayıramıyorum çok beğendim, ne diyim tebrikler Sony-Ericsson. (:

4. Vertu Diamond ($88,000):

Yine Vertu’nun tasarladığı Vertu Diamond 88.000$’lık fiyatı ile 4. sırada. Bu telefona sadece ilk 200 alıcı sahip olabilecek. Platin bir gövde etrafına kaplanmış elmaslar ile gerçekten çok hoş bir tasarım olmuş. Bu telefonun sahibi dostları arasında epeyce bir böbürleneceğe benziyor.

5. Nokia E90 ($80.000):

Nokia hiçbir kullanıcı grubunu es geçmiyor ve tipik kasa renklerine sahip ürünlerle konfor hissedemeyen kullanıcılar için süslü telefonlar üretmeye devam ediyor. Nokia E90′nın üzerinde tam tamına 408 adet elmas taşı ve 18 karat beyaz altından oluşan süsleme yer alıyor. Yurtdışında 80.000$ fiyat ile piyasaya çıkacak olan ürünün, sadece çok özel kullanıcıları hedef aldığı son derece açık.

(ALINTIDIR )

y n s c n

y n s c n

Üye
Üstüne para versinler hiçbirini kullanmam.:dry:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
aksesuar

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Sudan ucuzmuş :D

Masha

Masha

Üye
Sony Ericsson Black Diamond iyimiş :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bu ne yaa alanın beyni sulanmış bence!

Ocean258

Ocean258

Üye
Cebımde gezdırmem ıcın para versıler kullanılacak telefon degıl hıc bırı gercekten.. bu nedır yaa :) bı telefonun ustune 2 tane elmas koydular dıye 160,000-150,000 eurolar falan.. allah bunları bu kadar israftan dolayı nasıl helak etmıyor.... :S

• Beğen
Tepkiler: OLcay_1095
OLcay_1095

OLcay_1095

Üye
bide güzel olsalar.:D

Kefelon

Üye
galaxy s2 ye dizcen elması yakutu bak nasıl güzel oluyor :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Saçmalık. Niye elmas almak varken cep telefonu alayım ki? Param olsa böyle telefonlar mı alırdım? Düşünün; böyle bir telefonunuz var. Bir ara bir köşeye bırakıyorsunuz. 10 dk sonra almak istiyorsunuz ama telefon yok! Gitti 80 bin dolar! :D

İnsan yazılım ve donanım performansı aşırı yüksek bir telefon üretir, öyle pahalıya satar. Eşeğe semerde taksan eşek eşektir :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Saçmalık. Niye elmas almak varken cep telefonu alayım ki? Param olsa böyle telefonlar mı alırdım? Düşünün; böyle bir telefonunuz var. Bir ara bir köşeye bırakıyorsunuz. 10 dk sonra almak istiyorsunuz ama telefon yok! Gitti 80 bin dolar! :D

İnsan yazılım ve donanım performansı aşırı yüksek bir telefon üretir, öyle pahalıya satar. Eşeğe semerde taksan eşek eşektir :D

Zengın hastalıgının ne oldugunu cok ıyı cozmusler hocam.. bi arabaya 10.000.000 dolar veren ınsanlar var bunada bu parayı verırler yeterkı super luks ve kımsede yok de onlara 3310'u elmaslayıp satsan onuda alırlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt